У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Визначились всі чвертьфіналісти баскетбольного Єврокубка
Баскетбол
07.03.2024
13:01
У баскетбольному Єврокубку пройшли матчі 1/8 фіналу. За їхніми підсумками визначились усі чвертьфіналісти турніру. Так, учасниками чвертьфіналу Єврокубка автоматично стали по дві найкращі команди з груп А та В
Єврокубок: Прометей зіграє з грецьким Арісом у першому раунді плей-оф
Баскетбол
06.03.2024
15:39
Український БК «Прометей» у першому раунді плей-оф Єврокубку зіграє з грецьким клубом «Аріс». Поєдинок відбудеться у Ризі о 19:00. Про це повідомляється на сайті клубу з Дніпропетровської області
Єврокубок: Прометей вийде проти Аріса у першому раунді плей-оф турніру
Баскетбол
08.02.2024
09:21
У першому раунді плей-оф Єврокубка-2023/24 український «Прометей» зіграє з грецьким «Арісом». Про це йдеться на сайті клубу. Матч відбудеться 6 березня на домашньому майданчику українського клубу у Єврокубку – на «Арені Рига»
Прометей поступився Венеції у матчі Єврокубку
Баскетбол
31.01.2024
08:50
Український БК «Прометей» в останній виїзній грі Єврокубку зазнав поразки від італійської «Венеції». Про це йдеться на офіційному сайті «титанів». Підопічні Ронена Гінзбурга дуже впевнено розпочали поєдинок
Прометей здолав Хапоель на виїзному матчі  Єврокубку
Баскетбол
25.01.2024
09:31
Прометей здолав Хапоель на виїзному матчі Єврокубку
БК «Прометей» здобув перемогу над «Хапоелем Тель-Авів» у виїзному матчі 16-го туру групової стадії баскетбольного Єврокубку – 113:105. Початок поєдинку був рівним, проте українці змогли наростити перевагу та виграти чверть з різницею +7
Прометей здобув перемогу над Цедевітою у Єврокубку
Баскетбол
28.12.2023
10:43
Український БК «Прометей» у Ризі обіграв словенську «Цедевіту Олімпію» у матчі 13-го туру групи А Єврокубка. За словенською командою була перша чверть. Проте ближче до кінця другої 10-хвилинки підопічним Ронена Гінзбурга вдалося вийти вперед і піти на велику перерву з перевагою в 5 очок
Єврокубок: Прометей поступився Ховентут Бадалоні
Баскетбол
30.11.2023
10:00
Український БК «Прометей» у матчі 9-го туру групи А Єврокубка зазнав поразки від іспанського «Ховентут Бадалона» – 76:79. Першу чверть зустрічі підопічні Ронена Гінзбурга провели впевнено та виграли її з перевагою в 11 очок
Єврокубок: Прометей здолав Хапоель Тель-Авів
Баскетбол
15.11.2023
08:15
Український БК «Прометей» у матчі 7-го туру Єврокубку обіграв ізраїльський «Хапоель Тель-Авів». Про це повідомляється на офіційному сайті клубу. На початку зустрічі команди організували перестрілку з дальньої дистанції, двічі влучивши у кошик суперника в перші дві хвилини
Прометей обіграв Цедевіту Олімпію у матчі баскетбольного Єврокубку
Баскетбол
26.10.2023
14:01
Український БК «Прометей» здобув другу перемогу в Єврокубку сезону-2023/24. Так, у четвертому турі групи А розіграшу українці обіграли місцеву команду «Цедевіта Олімпія» – 90:83 (18:26, 29:19, 25:20, 18:18)