Прометей програв Вулвз у матчі Єврокубку

Український БК «Прометей» у Вільнюсі поступився литовському «Вулвз» у матчі шостого туру групи А Єврокубка – 71:85.

Більшу частину першої чверті підопічні Ронена Гінзбурга вели в рахунку, а у другу билися на рівних. На велику перерву команди пішли за рахунку 41:40 на користь українців.

Проту на другу половину поєдинку баскетболістів «Прометея» залишилося менше. Литовці майданчика за третю чверть зуміли організувати відрив, і на фінішному відрізку його втримали.

Баскетбол. Єврокубок. Група А. 6-й тур

• БК Вулвз (Литва) – Прометей (Україна) – 85:71 (24:24, 16:17, 28:16, 17:14).

Зазнавши четвертої поразки в шести зустрічах, «Прометей» відкотився на 8-е місце в турнірній таблиці.

14 листопада у команди Гінзбурга запланований матч з «Хапоелем» (Тель-Авів) – одним із двох колективів, які поки не програвали в Групі А. 11 листопада українці зіграють в ЛЕБЛ із «Рігас Зеллі».