Бонус
uk language logoУкр
 • ru language logoРосійська
 • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Букмекерські контори України

Усі букмекерські контори, список яких постійно поповнюється, одержують експертну оцінку від незалежних аналітиків Bet.ua. Вибрати надійного букмекера допоможуть докладні огляди та інформація про кожну БК, включаючи бонусну політику, коефіцієнти та вибір подій для ставок.

Перед тим, як почати робити ставки, необхідно вибрати букмекерську контору. Букмекерів на ринку України представлено безліч, особливо це стосується онлайн-букмекерів, що пропонують ставки на спорт. Існує ціла низка особливостей вибору БК, які необхідно врахувати. Бет Уа готовий допомогти вам у цьому. На нашому сайті ви знайдете список українських букмекерів, які працюють легально, і зможете вибрати найкращі та перевірені БК для України у 2024 році швидко та просто.

Що таке букмекерські контори онлайн та офлайн?

Спочатку розберемося, що таке букмекерські контори. Це компанії, які пропонують гравцям робити ставки насамперед на спорт. БК пропонує гравцеві зробити певну грошову ставку на ту чи іншу подію. Кожна подія має коефіцієнт – оцінку ймовірності, що виражається у числовій формі. Якщо ви вірите, що подія справді відбудеться, ви ставите на це певну суму. Далі можливі три розвитку подій.

 • Виграш. Подія трапляється та ви отримуєте виплату, рівну сумі ставки, помноженої на коефіцієнт.
 • Повернення. Наприклад, якщо ви зробили ставку на фору або тотал з цілим числом, і поєдинок закінчився рівно з тим самим числом подій, ні більше, ні менше. У такому разі гравець отримує повернення, йому виплачується сума його ставки.
 • Програш. Якщо подія не трапляється, сума ставки йде букмекеру.

Також важливо знати на чому заробляють букмекери. Всі букмекерські контори одержують дохід двома способами – за рахунок програшу гравця, а також за рахунок маржі. Маржа – це гарантований дохід, який закладається у коефіцієнт. Букмекери з високими коефіцієнтами стягують низьку маржу.

Букмекерські контори бувають двох типів – офлайн та онлайн. Перші беруть ставки через фізичні точки, а другі працюють в інтернеті. Проте, як правило, легальні БК контори приймають ставки обома способами: вони мають фізичні точки прийому ставок і повноцінний сайт.

Скільки букмекерів представлено на ринку України?

Одне з найпопулярніших питань, які ставлять нові гравці, які лише шукають контори для ставок – скільки БК пропонують свої послуги в Україні. Відповісти на це питання неможливо. Багато букмекерських контор світу приймають гравців з нашої країни, проте далеко не всі з них надійні.

Рейтинг букмекерів Bet.ua становить понад 50 БК. Цей список постійно поповнюється новими платформами, що пропонують клієнтам різноманітні переваги.

Букмекери України: як вибрати?

Перед тим, як почати займатися беттінгом, важливо знати кілька правил успішних ставок. Відзначимо ключові особливості, на які слід звернути увагу при виборі букмекерської контори.

 • Надійність. БК України повинні мати ліцензію на гральні послуги та забезпечувати захист ігрового рахунку. Наприклад, пропонувати двофакторну аутентифікацію, контрольне питання, інші засоби захисту.
 • Коефіцієнти. Чим вище коефіцієнт – тим вищий виграш гравця у разі успішного парі.
 • Поповнення та виведення коштів. Букмекер повинен пропонувати максимальну кількість способів проведення фінансових операцій, зараховувати та виводити гроші швидко, пропонувати вигідні комісії. Всі українські букмекерські контори зобов'язані приймати депозити у гривні.
 • Лінії та розпис. Чим більше спортивних подій, ліг і варіантів ставок пропонує букмекер, тим краще.
 • Служба підтримки. Технічна підтримка має відповідати швидко та ефективно вирішувати проблеми гравців. Важливо, щоб з підтримкою можна було зв'язатися за 2-5 хвилин зручним для вас способом.
 • Адаптація для всіх пристроїв. Сайти онлайн-букмекерів мають бути адаптовані як для ПК, так і для мобільних браузерів. Важлива також наявність мобільного додатка для Android та iOS.

Опціонально варто звернути увагу на бонусні акції та спеціальні пропозиції. Букмекери можуть пропонувати різноманітні бонуси – депозитні, бездепозитні, різноманітні розіграші, турніри, програми лояльності та багато іншого. Однак перед тим, як погодитися з бонусом, ознайомтеся з умовами його отримання та відігравання.

Особливості легалізації беттінгу в Україні

Довгий час букмекери України не могли працювати легально, але з 2020 року діяльність операторів легалізували. Було прийнято Закон України 768-IX від 14.07.2020, згідно з яким стали дозволені в Україні азартні ігри, включаючи ставки на спорт. Важливо відзначити деякі особливості цього документа, зокрема:

 • Робота українських букмекерів можлива лише на підставі ліцензії на гральну діяльність.
 • Була заснована Комісія з азартних ігор та лотереї (КРАІЛ), яка є офіційним регулятором.
 • Для отримання ліцензії букмекеру необхідно подати заявку до КРАІЛ і виконати ряд вимог.
 • Грати в азартні ігри можуть лише гравці, які досягли 18 років, і букмекери зобов'язані в цьому переконатися.

Спортивні тоталізатори, які не мають ліцензії КРАІЛ або надійного регулювальника, визнаються нелегальними. Доступ до таких платформ блокується.

Як працюють легальні українські букмекерські контори?

Усі офіційні букмекерські контори України працюють відповідно до суворих правил та вимог Закону «Про азартні ігри». Їх особливості такі:

 • Гарантія виплати виграшів клієнтам.
 • Наявність резервного фонду.
 • Офіційна реєстрація в Україні – юридична особа, юридична адреса.
 • Приймання платежів лише через легальні платіжні системи України.
 • Використання сертифікованого обладнання та програмного забезпечення.

Всі ці заходи існують для того, щоб любителі азарту були максимально захищені від шахрайства. Процедура отримання ліцензії дуже складна і коштовна, а втратити документ дуже просто, тому шахраям не вигідно так працювати. Таким чином, онлайн БК із ліцензією гарантують надійний захист гравців.

Як отримують ліцензію БК України

Всі українські букмекерські контори онлайн та офлайн отримують дозволи на гральну діяльність у КРАІЛ. Для цього необхідно подати заяву регулятору та додати пакет документів. Він включає наступну інформацію:

 • Установчі документи юридичної особи – свідоцтво про реєстрацію, статут, дані про юридичну та фактичну адресу.
 • Особисті дані всіх керівних осіб у компанії – бенефіціарів, директора, головного бухгалтера.
 • Довідка про відсутність непогашеної судимості всіх керівних осіб.
 • Інформація про бездоганну репутацію керівних осіб.
 • Інформація про статутний капітал (не менше 30 млн гривень) та наявність резервного фонду (не менше 34 млн гривень).
 • Аудиторський висновок.
 • Сертифікати.

Усі букмекерські контори в Україні зобов'язані пройти низку додаткових перевірок і надати відповідні документи. Насамперед кожна компанія, яка планує отримати ліцензію, зобов'язана пройти аудит та отримати позитивний аудиторський висновок. Також проводиться сертифікація всього грального обладнання та програмного забезпечення.

Ще одна вимога – оплата ліцензії. Компанія, яка хоче отримати ліцензію на гральну діяльність, сплачує держмито у розмірі 1 000 000 EUR у гривнях за курсом НБУ.

Таким чином, отримати ліцензію на гральну діяльність в Україні можуть лише компанії, які мають капітал для оплати ліцензії, юридичну адресу в Україні, а також надійний софт.

Скільки діє ліцензія на тоталізатори України

Відповідно до чинного Закону всі ліцензії на гральну діяльність в Україні є терміновими. Всі букмекерські компанії одержують дозволи на гральну діяльність терміном на 5 років.

Через 5 років ліцензійні букмекерські контори можуть продовжити термін дії дозволу на гральну діяльність. Однак, у разі порушень КРАІЛ може відкликати документ. Його можна отримати повторно, але в такому разі доведеться проходити всю процедуру наново.

Як працюють нелегальні букмекери?

Деякі закордонні букмекерські контори працюють в Україні нелегально. Однак, якщо робота компаній з ліцензіями з авторитетних юрисдикцій (наприклад, США або Європейського Союзу) допустима, букмекери без ліцензії або з офшорними ліцензіями згідно з Законом працювати не можуть. Такі контори мають кілька особливостей, які відрізняють їх від ліцензійних платформ:

 • Немає реєстрації та офісу в Україні.
 • Може використовуватись неліцензійне програмне забезпечення.
 • Власники, керівники, бухгалтери – невідомі.
 • Платежі можуть проводитись через платіжні системи, які не сертифіковані в Україні.
 • Гарантії захисту особистих даних немає.
 • Гарантій виплати виграшу немає.

Робота з нелегальними конторами несе певні ризики: відсутність виплати виграшу, раптове обмеження доступу до особистого облікового запису тощо.

Куди звертатися у разі суперечки чи конфлікту з букмекером?

При співпраці з букмекерськими конторами можуть виникнути різні суперечки. Насамперед вони стосуються розрахунку ставок, виплати виграшів та реєстрації ігрових квитків. Найчастіше легальні букмекери визнають свою помилку, погоджуються з беттерами та компенсують їм збитки. Але в деяких випадках гравця може очікувати суперечка з букмекером.

Якщо беттер співпрацює з БК онлайн, він може зробити скриншоти листування, записати дзвінки та надіслати претензію букмекеру. Якщо проблему не вирішено, зверніться до КРАІЛ. Комісія розглядає заяву та може зобов'язати букмекера повернути гроші або виправити помилку розрахунку. Також наступною інстанцією може стати суд.

Щодо нелегальних букмекерів, подати на них до суду можливо лише за місцем їх реєстрації. Оскільки вони зареєстровані найчастіше в офшорах (наприклад, у Кюрасао), домогтися повернення грошей непросто. Єдиний інструмент, який може допомогти – чарджбек. Це повернення коштів, передбачене банками та платіжними системами. Щоб ініціювати процедуру чарджбека, потрібно звернутися до служби підтримки банку або системи, через яку гравець проводив платіж.

FAQ

Які БК приймають гравці з України?

Гравців з України приймають сотні букмекерських контор у всьому світі. Найнадійніші компанії включені до списку БК, який вам підготували експерти Бет Юа.

Як робити ставки на спорт в Україні?

Алгоритм ставок простий і стандартний для всіх букмекерських контор. Вам потрібно вибрати букмекерську контору, пройти процедуру реєстрації та верифікації (у нелегальних букмекерів верифікація може бути відсутня), поповнити рахунок. Далі виберіть цікаву для вас подію, суму ставки та підтвердіть ставку.

Як перевірити легальність букмекера?

Всю інформацію про реєстрацію та ліцензію БК зобов'язані надавати на офіційному сайті. Також можна пошукати цікаву для вас компанію в списку ліцензованих букмекерів на сайті КРАІЛ.

Навіщо потрібна реєстрація та перевірка особи?

Реєстрація на сайті є обов'язковою у всіх казино, оскільки таким чином створюється індивідуальний ігровий рахунок. Цей рахунок ви можете поповнювати та виводити з нього гроші. Через обліковий запис ви робите ставки на спорт, відстежуєте історію ставок, отримуєте бонуси. Перевірка особи обов'язкова у легальних БК. Це необхідно для того, щоб підтвердити вік гравця.

Як пройти верифікацію після реєстрації у БК?

Щоб пройти верифікацію, потрібно увійти до особистого кабінету та завантажити сканкопії паспорта або інших документів, які потребує букмекер. Процес перевірки займає від 24 до 72 годин, залежно від БК.