Бонус
uk language logoУкр
 • ru language logoРосійська
 • uk language logoУкраїнськаcheck icon

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ BET.UA

Правила користування сайтом bet.ua (далі – Правила) є юридично обов'язковою угодою між адміністрацією сайту (далі – Адміністрація) bet.ua (далі – Сайт) і особою (далі — Користувач), предметом якої є надання користувачеві послуг з використання Сайту.
Для цілей тлумачення Правил Адміністрація та Користувач визначили терміни, що вживаються в Правилах, які мають наступне значення:
Користувач - будь-яка особа, яка використовує сайт будь-яким чином, в тому числі шляхом його відвідування;
Сторони - Користувач та Адміністрація;
Матеріали - матеріали, що включають у себе дизайн, макет, логотип, зовнішній вигляд, рейтинги, тексти, статті та будь-яку інформацію, розміщену на сайті, що належить Адміністрації або Адміністрація використовує на правомірній основі;
Реєстрація - процедура заповнення Користувачем своїх даних на сайті;
Обліковий запис - створювана при реєстрації на сайті і збережена адміністрацією сукупність даних про Користувача.

 1. Статус правил користування сайтом.

  1. Правила користування Сайтом (далі – Правила) розроблені Адміністрацією Сайту і визначають умови використання Сайту і його матеріалів, а також права та обов'язки користувачів та Адміністрації.
  2. Користувач має право повністю ознайомитися з Правилами до моменту початку використання Сайту та погодитись з ними шляхом натискання на банер «Погодитись» або відмовитись від їх прийняття шляхом припинення користування сайтом. Використання Користувачем Сайту означає повне і беззастережне прийняття Користувачем Правил відповідно до ст. 642 Цивільного кодексу України.
  3. Правила можуть бути змінені та/або доповнені Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Зміни до Правил вступають в силу одночасно з публікацією на Сайті змінених Правил. Правила є відкритим і загальнодоступним документом. Чинна редакція Правил розташовується в мережі Інтернет за адресою: https://bet.ua/. Адміністрація Сайту рекомендує Користувачам регулярно перевіряти правила на предмет їх зміни і / або доповнення. Продовження використання Сайту Користувачем після внесення змін до чинних правил означає прийняття і згоду Користувача з такими змінами.
 2. Статус сайту.

  1. Права на даний Сайт і його зміст належать Адміністрації.
  2. Сайт є інтернет-ресурсом, на якому розміщуються матеріали виключно в інформаційних цілях. Сайт не організовує азартні ігри на реальні та/або віртуальні гроші, не приймає оплату ставок та/або інших платежів, пов'язаних з азартними іграми, букмекерами або тоталізатором. Матеріали Адміністрації публікуються на сайті виключно в інформаційних цілях.
 3. Реєстрація на сайті.

  1. Реєстрація Користувача на Сайті є добровільною і здійснюється за адресою в мережі Інтернет: https://bet.ua/
  2. Для здійснення реєстрації на Сайті Користувач зобов'язаний надати Адміністрації Сайту наступну інформацію:
   1. У випадку реєстрації за допомогою електронної пошти: адресу електронної пошти.
   2. У випадку реєстрації за допомогою Telegram: номер мобільного телефону.
   3. У випадку реєстрації за допомогою Facebook: Загальні дані профілю у Facebook, адресу електронної пошти.
   4. У випадку реєстрації за допомогою Google Account: Загальні дані профілю Google.
  3. Процедура реєстрації включає в себе процедуру ідентифікації, яка полягає:
   1. У випадку реєстрації за допомогою електронної пошти, у натисканні на відповідний графічний елемент, який міститься в листі, що направлений Адміністрацією на адресу електронної пошти, яку вказав при реєстрації Користувач.
   2. У випадку реєстрації за допомогою Telegram, у натисканні на відповідний графічний елемент, який міститься в повідомленні, що направлено на аккаунт в Telegram, який зареєстровано на номер, вказаний користувачем при реєстрації.
   3. У випадку реєстрації за допомогою Facebook, у наданні згоди на обробку персональних даних профілю користувача у Facebook, та подальшому натисканні на відповідний графічний елемент, який міститься в листі, що направлений Адміністрацією на адресу електронної пошти, яку вказав Користувач.
   4. У випадку реєстрації за допомогою Google Account, у наданні згоди на обробку персональних даних профілю користувача у Google.
  4. При реєстрації Користувач приймає на себе всі зазначені в Правилах права і обов'язки, пов'язані з використанням і функціонуванням Сайту.
  5. Після успішної реєстрації Користувача на Сайті Адміністрація приймає на себе права та обов'язки перед Користувачем, зазначені в цих Правилах.
  6. Якщо Користувач надає невірну інформацію або у Адміністрації є підстави вважати, що надана Користувачем інформація є неповною або недостовірною, Адміністрація має право на свій розсуд заблокувати або видалити обліковий запис Користувача, а також відмовити Користувачеві в використанні Сайту.
 4. Права та обов’язки Користувача.

  1. Користувач погоджується не робити дій і не залишати відгуки, які можуть розглядатися як такі, що порушують законодавство України або норми міжнародного права, в тому числі в сфері інтелектуальної власності, авторських та/або суміжних прав, загальноприйняті норми моралі і етики, а також будь-яких дій, які призводять або можуть призвести до порушення нормальної роботи Сайту.
  2. Користувачі Сайту мають можливість залишати відгуки, скарги.
  3. Матеріали користувачів на Сайті можуть залишатися опублікованими і після видалення облікових записів користувачів, що опублікували дані матеріали.
  4. Користувачі мають право використовувати матеріали сайту, відповідно до правил використання матеріалів Сайту, зазначених в розділі 7 цих Правил.
 5. Права та обов’язки Адміністрації.

  1. Адміністрація залишає за собою право обмежити користувачеві можливість публікації відгуків, скарг та/або обмежити користувачеві доступ до сайту на свій розсуд.
  2. Адміністрація залишає за собою право видалити матеріали користувачів на даному Сайті, які містять образи, нецензурну лексику, конфіденційну інформацію про фізичних або юридичних осіб, посилання на інші сайти, обговорення дій Адміністрації.
  3. Адміністрація залишає за собою право видалити матеріали користувачів на даному Сайті, що містять інформацію рекламного характеру, яка опублікована без згоди Адміністрації Сайту.
  4. Адміністрація залишає за собою право не опублікувати або видаляти відгуки, які:
   • Суперечать чинному законодавству України;
   • Містять образи;
   • Містять нецензурну лексику;
   • Закликають до антиконституційних, терористичним і кримінальних дій, і розпалюють ворожнечу;
   • Містять пропаганду вживання алкоголю, наркотичних засобів, тютюну або суїциду;
   • Містять рекламу або спам;
   • Розкривають особисту інформацію третіх осіб;
   • Містять посилання на акаунти в соціальних мережах, телефонні номери та електронні пошти;
   • Повторюються або є однотипними;
   • Містять схвалення жорстокого ставлення до людей або тварин;
   • Містять політичну чи іншу агітацію;
   • Не несуть інформаційного навантаження.
  5. З Сайту Користувач може перейти по посиланнях на інші веб-сайти, які не підконтрольні Адміністрації. Адміністрація не контролює зміст і доступність цих веб-сайтів. Розміщення посилань не обов'язково означає, що Адміністрація розділяє або схвалює точки зору, висловлені на веб-сайтах, на які ведуть ці посилання.
 6. Використання матеріалів Сайту

  1. Використання матеріалів, розміщених на Сайті, допускається тільки з письмової згоди Адміністрації. Без письмового дозволу використання матеріалів можливе лише у випадках, передбачених в п. 6.2. цих Правил.
  2. Використання на безоплатній основі та без письмової згоди можливо в наступних випадках:
   - цитування матеріалів сайту в обсязі, виправданому метою цитування. Таке цитування повинно містити в собі посилання на джерело;
   - використання матеріалів Сайту для складання огляду ЗМІ у вигляді коротких анотацій матеріалів, в обсязі, виправданому метою створення дайджесту (огляду преси). Подібне використання виключає можливість використання статей сайту в повному обсязі.
  3. Користувачі зобов'язані в кожному випадку використання матеріалів Сайту вказувати посилання на джерело і гіперпосилання на сторінку сайту, з якої запозичені зазначені матеріали.
  4. Інші види використання матеріалів Сайту:
   1. Комерційне використання матеріалів Сайту здійснюється на підставі договорів, укладених у письмовій формі.
   2. Забороняється будь-яке використання фото-, графічних, відео-, аудіо- та інших матеріалів, розміщених на Сайті, що належать Адміністрації.
   3. У разі необхідності використання матеріалів сайту, зазначених в п. 6.4. Правил, що належать Адміністрації, Користувачі зобов'язані отримати письмовий дозвіл (згоду) Адміністрації на використання таких матеріалів на оплатній основі.
   4. Вартість використання кожного конкретного матеріалу узгоджується сторонами в кожному конкретному випадку.
  5. Використання матеріалів сайту з порушенням будь-якого з умов даних Правил означає, що матеріали використовуються без дозволу Адміністрації, що є порушенням виключних майнових прав і може спричинити відповідальність, передбачену чинним законодавством України.
 7. Відповідальність

  1. Користувачі несуть відповідальність за власні дії у зв'язку із створенням і розміщенням інформації на Сайті відповідно до чинного законодавства України. Порушення цих Правил і чинного законодавства України тягне за собою цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність.
  2. Відповідальність за використання матеріалів Сайту лежить повністю на користувачах сайту. Користувачі Сайту зобов'язані самі переконатися в тому, що товари, послуги або інформація, що надаються сайтом, відповідають їхнім потребам та вимогам.
  3. Адміністрація не несе відповідальність за повноту, точність, достовірність, доступність, законність інформації, що генерується на Сайті користувачами, в відгуках, скаргах або будь-яким іншим способом розміщеної на даному Сайті. Тягар відповідальності за довіру до вищеперерахованих матеріалів повністю лежить на користувачах сайту. Адміністрація не несе відповідальності за дотримання авторських прав користувачами при публікації будь-якої інформації та матеріалів в будь-якій формі на даному Сайті.
  4. Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими або такими, що виникли збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.
  5. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності і не має будь-яких зобов'язань у зв'язку з рекламою, яка може бути розміщена на Сайті.
  6. Адміністрація Сайту забезпечує функціонування і працездатність Сайту і зобов'язується оперативно відновлювати його працездатність у разі технічних перебоїв. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за тимчасові перебої та перерви в роботі Сайту і викликані ними втрату інформації. Адміністрація не несе відповідальності за будь-який збиток комп'ютеру Користувача або іншої особи, мобільним пристроям, будь-якому іншому обладнанню або програмному забезпеченню, що викликаний або пов'язаний з завантаженням матеріалів з Сайту або за посиланнями, розміщеними на Сайті.
  7. На Сайті можуть бути дані посилання на інші сайти. Ці посилання надані для зручності користувачів, щоб надати додаткову інформацію. Наявність посилань не означає, що Адміністрація рекомендує сайти, на які ведуть посилання. Адміністрація не несе відповідальність за зміст таких сайтів.
 8. Інші умови

  1. Всі можливі суперечки, що випливають з цих Правил або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.
  2. Недійсність (нікчемність) або невідповідність чинному законодавству будь-якої з умов Правил не впливає на дійсність інших умов.
  3. Ці Правила регулюються і тлумачаться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Правилами, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.
  4. Ці Правила набирають чинності для Користувача з моменту його приєднання до них і діють протягом невизначеного терміну.