Новини баскетболу за сьогодні

У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Атланта завершила сезон у НБА, Маямі та Чикаго – у фіналі плей-ін Східної конференції
Баскетбол
18.04.2024
12:53
У ніч на 18 квітня відбулися два матчі півфіналу плей-ін Національної баскетбольної асоціації (НБА) у Східній конференції. В одному з них «Філадельфія Севенті Сікерс» завдала поразки «Маямі Гіт» (105:104) і пробилася у фінал плей-оф
Сакраменто Кінгз обіграв Голден Стейт та пробився у фінал плей-ін НБА
Баскетбол
17.04.2024
11:19
В ніч на 17 квітня відбулися два матчі півфіналу плей-ін Національної баскетбольної асоціації (НБА) у Західній конференції. В одному із них «Сакраменто Кінгз», у якому грає український центровий Олексій Лень, обіграв «Голден Стейт Ворріорз» – 118:94
Прометей вдруге обіграв ВЕФ і вийшов у фінал ЛЕБЛ
Баскетбол
15.04.2024
08:53
У півфінальній серії плей-оф Латвійсько-естонської баскетбольної ліги (ЛЕБЛ) український «Прометей» вдруге поспіль переміг ризький «ВЕФ» – 87:66. Першу половину зустрічі команда з Риги провела сильно і виграла стартову чверть поєдинку
ЛеБрон Джеймс – найкращий скорер в історії баскетболу
Баскетбол
03.04.2024
16:01
Форвард «Лос-Анджелес Лейкерс» ЛеБрон Джеймс встановив нове досягнення – він став найкращим скорером в історії баскетболу. Про це повідомляє ESPN . 39-річний Джеймс перевершив показник бразильського баскетболіста Оскара Шмідта (49737 очок)
Дворазовий чемпіон НБА у складі Селтікс та Лейкерс оголосив про завершення кар'єри
Баскетбол
02.04.2024
17:25
Дворазовий чемпіон Національної баскетбольної асоціації (НБА) та чотириразовий учасник Матчу всіх зірок Реджон Рондо вирішив завершити професійну кар'єру. Про це він повідомив під час виступу у подкасті All the Smoke Productions
ЛеБрон Джеймс повторив унікальне досягнення Майкла Джордана серед ветеранів НБА
Баскетбол
01.04.2024
15:15
Лідер «Лос-Анджелес Лейкерс» ЛеБрон Джеймс у матчі проти «Бруклін Нетс» регулярного чемпіонату Національної баскетбольної асоціації (НБА) набрав 40 очок. Цей поєдинок завершився перемогою гостей – 116:104
Черкаські Мавпи стали першими півфіналістами Суперліги
Баскетбол
28.03.2024
09:17
Першим півфіналістом Суперліги став БК «Черкаські Мавпи», які на рідному майданчику знову обіграли «Запоріжжя» – 82:67. У першому чвертьфінальному матчі плей-оф команда вирвала перемогу з рахунком 90:81
НБА: Сакраменто Леня поступився Г’юстону
Баскетбол
11.03.2024
11:35
«Сакраменто Кінгз» у матчі регулярного чемпіонату Національної баскетбольної асоціації (НБА) зазнав поразки від «Гʼюстон Рокетс» – 104:112. Варто зазначити, що український центровий «Кінгз» Олексій Лень за майже 5 хвилин на майданчику набрав 4 очки, один підбір та один асист
Визначились всі чвертьфіналісти баскетбольного Єврокубка
Баскетбол
07.03.2024
13:01
У баскетбольному Єврокубку пройшли матчі 1/8 фіналу. За їхніми підсумками визначились усі чвертьфіналісти турніру. Так, учасниками чвертьфіналу Єврокубка автоматично стали по дві найкращі команди з груп А та В