Прометей на виїзді поступився Бургу і вибув з Єврокубку

Український БК «Прометей» у чвертьфіналі Єврокубку зазнав поразки від французького «Бургу» і вибув з турніру. Поєдинок завершився з рахунком 95:82.

Про це йдеться на сайті української команди.

Суперники «титанів» розпочали матч активно, однак підопічним Ронена Гінзбурга вдалося вирівняти гру. На велику перерву команди пішли за мінімальної переваги «Бурга».

Ключовою стала третя чверть зустрічв, французька команда виграла десятихвилинку з перевагою +21 очко. У час, який лишився, «Прометей» скоротив відставання, але «Бург» вміло відіграв за рахунком в заключні хвилини.

Єврокубок. Чвертьфінал

• Бург – Прометей – 95:82 (17:17, 28:27, 34:13, 16:25).

«Прометей» продовжить виступ у Латвійсько-естонській баскетбольній лізі (ЛЕБЛ).

Нагадаємо, у попередньому матчі турніру команда Гінзбурга заробила технічну поразку через неявку, оскільки готувалася до поєдинку з «Бургом».