Новини всіх видів спорту онлайн

У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Пʼять країн виступили проти повернення росіян до спортивних змагань
Олімпійські та Паралімпійські національні комітети Норвегії, Швеції, Ісландії, Фінляндії та Данії виступили проти потенційного повернення спортсменів з РФ та Білорусі до міжнародних спортивних змагань
Допуск РФ до міжнародних змагань: в UCI підтримали пропозицію МОК
Міжнародний союз велосипедистів (UCI) підтримує пропозицію Міжнародного олімпійського комітету (МОК) щодо повернення спортсменів російських та білоруських спортсменів на міжнародну арену
Олімпіада-2024: Організатори планують прийняти позицію МОК щодо росіян
Організатори літніх Олімпійських ігор Парижі (Франція) приймуть будь-яке рішення Міжнародного олімпійського комітету (МОК) щодо допуску росіян до змагань. Про це йдеться у заяві організаторів, передає Reuters
Допуск росіян до Олімпіади: у МОК відреагували на критику України
У Міжнародному Олімпійському комітеті (МОК) прокоментували критику України щодо можливого допуску росіян до Олімпійських ігор 2024 у Парижі (Франція). За словами радника президента України Михайла Подоляка, МОК пропагує насильство, масові вбивства, руйнування, а присутність РФ на Іграх означатиме надання країні платформи для просування геноциду
Карате: Україна посіла друге місце у медальному заліку першого етапу Прем'єр-ліги
Збірна України з карате здобула 3 «золоті» медалі та 1 «бронзову» на першому етапі Прем’єр-ліги WKF в сезоні-2023, який відбувся в Каїрі (Єгипет). Про це повідомляє прес служба федерації карате України
Збірна Данії стала переможцем чемпіонат світу з гандболу
Збірна Данії перемогла у вирішальному матчі XXVIII чемпіонату світу з гандболу. У фіналі, який пройшов на на «Теле2 Арені» у Стокгольмі (Швеція), команда з рахунком 34:29 (16:15) обіграла збірну Франції
Фігурне катання: Пара українців увійшла до топ-10 ЧЄ
Українські фігуристи Віолетта Сєрова та Іван Хобта свій перший чемпіонат Європи, що триває в Еспоо (Фінляндія), завершили на девʼятому місці. У короткій програмі підопічні Філіпа Залевського були десятими, а у довільній піднялися на восьму сходинку (з результатом 96,19)
Росіян та білорусів можуть допустити до участі в Олімпіаді-2024
Російських та білоруських атлетів можуть допустити до участі у міжнародних змаганнях, у тому числі й в Олімпіаді-2024. Однак цих спортсменів забовʼяжуть виступати у нейтральному статусі й пройти індивідуальну перевірку
У Фінляндії стартує чемпіонат Європи з фігурного катання: хто представить Україну
У Еспоо (Фінляндія) з 25-29 січня відбудеться чемпіонат Європи з фігурного катання. Відомо, що збірну України буде представлена на континентальному форумі в усіх видах програми, а в танцях на льоду наша команда матиме одразу два дуети
ЧС-2023 з гандболу: Визначилися учасники плей-оф змагань серед чоловіків
25 січня, у середу, у Гданську (Польща) та Стокгольмі (Швеція) відбудуться зустрічі 1/4 фіналу чемпіонату світу з гандболу серед чоловіків. В основній частині змагань взяли участь 24 команди, включно з фіналістами минулого розіграшу — збірними Данії та Швеції
Росію позбавили права на проведення етапу Гран-прі з фігурного катання
Міжнародний союз ковзанярів (ІSU) позбавив Росію права на проведення етапу Гран-прі з фігурного катання у сезоні-2023/2024. Відповідне рішення прийняли через загарбницьку війну країни-терористки проти України, передає Міністерство молоді та спорту України
Україна виграла Гран-прі Франції з греко-римської боротьби
Українська збірна з греко-римської боротьби стала переможцем Гран-прі Франції, який минулого тижня проходив у Ніцці (Франція). Про це повідомляє Суспільне. Українці посіли перше місце в очковому та медальному заліках турніру
FIA закликають заборонити видавати ліцензії росіянам та брати участь у змаганнях
Міжнародній автомобільній федерації (FIA) пропонують заборонити федераціям інших країн видавати ліцензії російським спортсменам. З відповідним проханням комітет Автомобільної федерації України з дріфтингу звернувся до дирекції ФАУ
Чемпіонат Європи з фігурного катання: відомий склад збірної України
Українська федерація фігурного катання оголосила склад збірної на чемпіонат Європи, що відбудеться 23-29 січня 2023 Еспоо (Фінляндія). Згідно з інформацією, в одиночному катанні серед чоловіків від нашої країни вийде Іван Шмуратко (запасні Кирило Марсак та Гліб Смотров), а серед жінок — Анастасія Гожва (запасна Марія Андрейчук)

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга