Прометей поступився Венеції у матчі Єврокубку

Український БК «Прометей» в останній виїзній грі Єврокубку зазнав поразки від італійської «Венеції».

Про це йдеться на офіційному сайті «титанів».

Підопічні Ронена Гінзбурга дуже впевнено розпочали поєдинок. Їхні опоненти лише за чотири перші хвилини матчу здійснили три втрати, чим скористалися наші хлоопці – 13:7 на їхню користь.

«Титани» протягом всієї першої половини гри тримали суперників на дистанції. Перед першою перервою після влучного триочкового кидка Іссуфа Санона гандикап українців вперше в матчi досяг двозначної позначки. На 14-й хвилині підопічні Невена Спахії скоротили відставання до одного володіння (32:35), проте «Прометей» досить швидко повернув собі перевагу «10+».

Після великої перерви «Венеція» спробувала змінити хід гри після великої перерви, і ця спроба була вдалою. За першу половину чверті N3 господарям паркету вдалося повністю нівелювати своє відставання, а на 26-й хвилині двома влучними штрафними кидками Рейджон Таккер вивів свою команду вперед вперше після тривалої паузи (67:65).

Італійці покращили відсоток влучань із периметру, що дозволило їй збільшити різницю до 7 пунктів (75:68). Уся третя чверть у виконанні нашої команди виявилася невдалою: її «титани» програли з різницею 24 очки, причому пропустивши до свого кошика майже 40.

«Прометею» необхідно було терміново посилювати свою гру. Однак у результаті українці поступилмся супернику з рахунком 92:108, залишившись на шостому місці у групі А.

Єврокубок. Регулярний сезон

• «Умана Рейєр Венецiя» (Iталiя) – БК «Прометей» – 108:92 (18:28, 27:29, 38:14, 25:21).

У заключному матчі регулярного сезону команда Гінзбурга зіграє з «Ховентутом Бадалона» 7 лютого.