Єврокубок: Прометей поступився Ховентут Бадалоні

Український БК «Прометей» у матчі 9-го туру групи А Єврокубка зазнав поразки від іспанського «Ховентут Бадалона» – 76:79.

Першу чверть зустрічі підопічні Ронена Гінзбурга провели впевнено та виграли її з перевагою в 11 очок. Під час другої партії гості доводили перевагу до +15, однак не зуміли розвинути перевагу. На велику перерву команди пішли за рахунку 33:41.

Відразу після цього іспанцям вдалося додати. По ходу третьої чверті господарі вийшли вперед, і до кінця зустрічі на майданчику мінімальна перевага коливалася від однієї команди до іншої.

Кінцівку сильніше провели баскетболісти «Бадалони» і врешті-решт вирвали перемогу.

Найрезультативнішими баскетболістами гостей стали захисники Рональд Марч та Іссуф Санон – по 15 очок. Даблдабл додав центровий Онджей Балвін – 12 очок і стільки ж підбирань.

Баскетбол. Єврокубок. Група А. 9-й тур

• Ховентут Бадалона (Іспанія) – Прометей (Україна) – 79:76 (15:26, 18:15, 29:20, 17:15)

Таким чином «Прометей» завершив перше коло на восьмому місці, за межами зони плей-оф. У команди Гінзбурга, як і у «Ховентуту» – чотири перемоги у дев’яти поєдинках.

5 грудня слобожанський клуб зустрінеться з «Гамбургом».