Єврокубок: Прометей зіграє з грецьким Арісом у першому раунді плей-оф

Український БК «Прометей» у першому раунді плей-оф Єврокубку зіграє з грецьким клубом «Аріс». Поєдинок відбудеться у Ризі о 19:00.

Про це повідомляється на сайті клубу з Дніпропетровської області.

Зазначимо, що поєдинком із грецьким БК у рамках першої стадії плей-оф Єврокубка, «титани» відновлюють свої виступи в турнірі через мiсяць пiсля завершення регулярного сезону.

За його підсумками українці фінішували четвертими у групі А. Що дало їй право зіграти поєдинок на першій стадії плей-оф у себе вдома. «Титани» зустрінуться з п'ятою командою групи B, якою став саме «Аріс».

«Аріс» – 10-разовий чемпіон Греції та 7-разовий володар Кубка країни.

У чемпіонаті Греції «Аріс» посідає в ньому 5 місце. У своєму останньому матчі першості команда поступилася на виїзді «Промітеасу» (57:70).

За поєдинком між «Прометеєм» та «Арісом» можна буде стежити 6 березня на телеканалі DIVISPORT.