Прометей здобув перемогу над Цедевітою у Єврокубку

Український БК «Прометей» у Ризі обіграв словенську «Цедевіту Олімпію» у матчі 13-го туру групи А Єврокубка.

За словенською командою була перша чверть. Проте ближче до кінця другої 10-хвилинки підопічним Ронена Гінзбурга вдалося вийти вперед і піти на велику перерву з перевагою в 5 очок.

У наступних чвертях також була рівна боротьба. «Титани» краще провів кінцівку поєдинку та зумів здобути перемогу – 105:100.

У складі «Прометея» по 17 очок набрали Джіан Клавелл та Тай Одіасе. Усього 7 представників української команди набрали 10 і більше очок.

Баскетбол. Єврокубок. Група А. 13-й тур

• Прометей – Цедевіта Олімпія – 105:100 (24:30, 36:25, 18:22, 27:23).

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став один із лідерів «Цедевіти», чемпіон Євробаскету-2017 Яка Блажич – 26 очок.

«Прометей» (7-6) посідає шосте у групі А Єврокубка. «Цедевіта» (0-13) замикає турнірну таблицю.

У наступному матчі команда Гінзбурга 30 грудня зіграє з «Вентспілсом» у ЛЕБЛ.