У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Клопп після девʼяти сезонів залишив Ліверпуль
Футбол
20.05.2024
16:58
Юрген Клопп пішов з посади головного тренера англійського «Ліверпуля». Німецький фахівець очолював команду з 2015 року. Відомо, що після заключного матчу проти «Вулвергемптона», який завершився перемогою клубу з Ліверпуля 2:0, Клоппу влаштували урочисту прощальну церемонію на домашньому стадіоні «Червоних» – «Енфілді»
Челсі у гостях обіграв Брайтон у матчі АПЛ, Мудрика замінили через травму
Футбол
16.05.2024
11:15
У перенесеному матчі 34-го туру англійської Премʼєр-ліги «Челсі» на виїзді обіграв «Брайтон» (2:1) і вийшов на шосте місце у турнірній таблиці. Рахунок зустрічі було відкрито гостями на 34-й хвилині
Тоттенгем зіграє з Ман Сіті у 34-му турі чемпіонату Англії
Футбол
14.05.2024
17:02
Сьогодні, 14 травня, у 34-му турі чемпіонату Англії «Тоттенгем» на «Тоттенгем Стедіум» зіграє з «Манчестер Сіті». Початок – о 22:00 за київським часом. Відомо, що Анґе Постекоґлу у цьому поєдинку не зможе розраховувати на допомогу одразу кількох гравців: Раян Сессеньйон, Манор Соломон, Фрейзер, Фостер, Дестіні Удоджи, Тімо Вернер, Бен Девіс та Рішарлісон
АПЛ: Манчестер Юнайтед зазнав розгромної поразки від Крістал Пелес
Футбол
07.05.2024
11:04
У виїзному матчі 36-го туру Англійської Премʼєр-ліги «Манчестер Юнайтед» розгромно поступився «Крістал Пелес» – 0:4. Господарі, які грали краще за суперників та атакували гостріше, повели у рахунку вже на 12-й хвилині завдяки влучному удару Майкла Олісе
Манчестер Сіті розгромно обіграв Брайтон у матчі АПЛ
Футбол
26.04.2024
09:49
«Манчестер Сіті» у перенесеному гостьовому матчі 29-го туру Англійської Прем’єр-ліги розгромив «Брайтон» – 4:0. Рахунок ударом головою після подачі Кайла Вокера відкрив Кевін де Брейне (17-а хвилина), а потім дубль зробив Філ Фоден (26, 34)
АПЛ: Евертон попри травму Миколенка у дербі переміг Ліверпуль
Футбол
25.04.2024
09:17
У 29-му турі Англійської Прем’єр-ліги «Евертон» на домашній арені обіграв у дербі «Ліверпуль» – 2:0. Рахунок відкрили підопічні Шона Дайча у середині першого тайму, відзначився Джерред Брентвейт (27-а хвилина)
АПЛ: Челсі на своєму полі завдав поразки Ньюкаслу
Футбол
12.03.2024
10:18
Футбольний клуб «Челсі» у матчі 28-го туру Англійської Премʼєр-ліги на своєму полі обіграв «Ньюкасл». Поєдинок завершився з рахунком – 3:2. На 6-й хвилині зустрічі голом відзначився нападник «синіх» Ніколас Джексон
Евертон розписав мирову з Крістал Пелас у матчі чемпіонату Англії
Футбол
20.02.2024
14:01
«Евертон» на своєму полі внічию зіграв проти «Крістал Пелас» у заключному матчі 25-го туру англійської Прем’єр-ліги – 1:1. Зазначимо, що перший тайм пройшов без забитих голів, а от після перерви перший гол у матчі забив Джордан Айю
МЮ вирвав перемогу у Вулвергемптона у матчі АПЛ
Футбол
02.02.2024
13:09
«Манчестер Юнайтед» завдав поразки «Вулвергемптона» у матчі 22-го туру чемпіонату Англії – 4:3. Перший тайм завершився на користь «червоних дияволів» завдяки голам Маркуса Рашфорда (5-та хв) та Расмуса Гойлунда (22-га хв)
Челсі розгромив Мідлсбро і пробився до фіналу Кубка англійської ліги
Футбол
24.01.2024
10:16
«Челсі» у матчі-відповіді півфіналу Кубка англійської ліги розгромно обіграв «Мідлсбро» – 6:1. Ще до перерви «Сині» забили чотири м’ячі. Спершу Джонатан Хаусон забив у свої ворота, а далі голами відзначилися Енцо Фернандес, Аксель Дісасі та Коул Палмер