Евертон розписав мирову з Крістал Пелас у матчі чемпіонату Англії

«Евертон» на своєму полі внічию зіграв проти «Крістал Пелас» у заключному матчі 25-го туру англійської Прем’єр-ліги – 1:1.

Зазначимо, що перший тайм пройшов без забитих голів, а от після перерви перший гол у матчі забив Джордан Айю. Господарі зуміли відігратись наприкінці гри зусиллями Амаду Онана (66-а хвилина).

Український захисник «Ірисок» Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі своєї команди на цю гру та провів повний матч.

Чемпіонат Англії, 25-й тур

• Евертон – Крістал Пелас – 1:1 (0:0).

Нагадаємо, перед матчем стало відомо, що в «Орлів» трапилися зміни – на місце головного тренера замість Роя Ходжсона призначили Олівера Гласнера.

Після цього поєдинку «Крістал Пелас» набрав 25 очок і наразі посідає 15-те місце у турнірній таблиці АПЛ. «Евертон» – на 17-й позиції.

У наступному турі чемпіонату Англії «Евертон» зіграє з «Брайтоном», а «Крістал Пелас» вийде проти «Бернлі».