АЛП: Челсі у компенсований час обіграв Крістал Пелес

У 24-му турі Англійської Премʼєр-ліги ФК «Челсі» на виїзді завдав поразки «Крістал Пелес» – 3:1.

У першому таймі рахунок відкрили господарі – на 30-й хвилині відзначився Джефферсон Лерма. Після перерви «сині» змогли відігратися завдяки голу Конора Галлахера.

У компенсований час хавбек оформив дубль, а ще за три хвилини Енцо Фернандес встановив остаточний результат.

Зазначимо, що українець Михайло Мудрик весь матч провів на лаві запасних. Вінгер в другому поєдинку поспіль не отримав ігрового часу.

АПЛ. 24-й тур

• Крістал Пелес – Челсі – 1:3 (1:0).

«Челсі» набрав 34 очки і посідає десяте місце в АПЛ. «Крістал Пелес» залишився на 15-му рядку, маючи 24 очки.

17 лютого «Челсі» зіграє на виїзді з «Манчестер Сіті». «Крістал Пелес» зіграє у гостях з «Евертоном» 19 лютого.