Новини хокею за сьогодні

У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Збірна України з хокею розгромно обіграла Китай у заключному матчі перед ЧС-2024
Хокей
25.04.2024
08:32
Збірна України з хокею розгромила Китай в заключному товариському матчі у межах підготовки до чемпіонату світу– 9:0. Ключовим був перший період, в якому підопічні Дмитра Христича закинули п’ять шайб
НХЛ: Торонто та Бостон зрівняли рахунок у серії, Айлендерс вдруге поступився Кароліні
Хокей
23.04.2024
11:56
У Національній хокейній лізі (НХЛ) пройшло чотири матчі плей-оф. В одному з поєдинків «Бостон Брюїнз» у себе вдома зазнав поразки від «Торонто Мейпл Ліфс». Так команди зрівняли рахунок у протистоянні  – 1:1
Визначилися пари плей-оф НХЛ
Хокей
19.04.2024
12:03
Стали відомі всі пари плей-оф Національної хокейної ліги (НХЛ). Стадія 1/8 фіналу стартує 21 квітня. Серії продовжаться до чотирьох перемог однієї з команд. Відомо, що у плей-оф НХЛ зі Східного дивізіону зіграють: «Нью-Йорк Рейнджерс», «Кароліна Гаррікейнз», «Флорида Пантерз», «Бостон Брюїнз», «Торонто Мейпл Ліфс», «Тампа-Бей Лайтнінг», «Нью-Йорк Айлендерс» та «Вашингтон Кепіталз»
Хокей: Україна в овертаймі програла у спарингу Латвії
Хокей
17.04.2024
09:35
Збірна України з хокею в овертаймі зазнала поразки від Латвії у контрольному матчі – 2:3. Про це повідомляє ФХУ. Протистояння відбулося у Ризі у рамках підготовчого збору до чемпіонату світу-2024 у дивізіоні 1В
НХЛ: Вашингтон обіграв Детройт, Нешвілл став ще одним учасником плей-оф
Хокей
10.04.2024
11:57
У національній хокейній лізі (НХЛ) відбулася низка матчів. Так, у рамках боротьби за плей-оф надважливий поєдинок пройшов між «Вашингтон Кепіталз» та «Детройт Ред Вінгз», де сильнішими були «Столичні» – 2:1
Сокіл став чемпіоном України з хокею
Хокей
29.03.2024
16:35
ХК «Сокіл» тріумфував у фінальній серії чемпіонату України з хокею. У дограванні четвертого матчу з «Кременчуком» столичний клуб утримав перевагу – 3:2. У третьому періоді за рахунку 3:1 на користь киян поєдинок було припинено ще раз і більше хокеїсти на лід не вийшли
Хокей: Визначились переможниці жіночого чемпіонату України
Хокей
26.03.2024
14:10
Переможцями жіночого чемпіонату України з хокею став харківський клуб «Пантери». Про це інформує Суспільне Спорт . Відомо, що участь у турнірі взяли чотири команди: «Пантери» (Харків), «Придніпровськ» (Дніпро), а також дебютантки чемпіонату «Сестри Кракен» (Одеса) та «Київ Кепіталз»
Кременчук зіграє з Соколом у фіналі чемпіонату України з хокею
Хокей
19.03.2024
09:57
Визначився другий фіналіст чемпіонату України з хокею. Ним став «Кременчук», який в овертаймі півфінального протистояння вирвав перемогу у «Дніпра» – 2:1. Перший період виграла херсонська команда завдяки шайбі у виконанні Дмитра Кобильника
Збірна України з перемоги над Болгарією стартувала на жіночому ЧС-2024 з хокею
Хокей
11.03.2024
16:49
Жіноча збірна України з хокею розпочала участь у чемпіонаті світу-2024 в дивізіоні IIIA. У першому матчі наша команда обыграла команду Болгарії – 9:1. Вже у першому періоді українки забезпечили собі комфортну перевагу
Збірна України дізналася суперників у фіналі олімпійської кваліфікації з хокею
Хокей
12.02.2024
14:29
Збірна України зіграє у фінальній частині кваліфікацію на Олімпіаду-2026 з хокею. Розіграш путівок відбудеться цьогоріч у серпні. Зазначимо, що підопічні Дмитра Христича стартували з третього етапу відбору, де здобули три перемоги: Республіку Корея (4:0) та Естонію (5:3) в основний час, а також Польщу у серії булітів (3:2)
Збірна України з хокею з переконливої перемоги розпочала Олімпійську прекваліфікацію
Хокей
09.02.2024
10:42
Збірна України з хокею у першому матчі прекваліфікації Олімпіади-2026 розгромно обіграла Південну Корею  – 4:0. У перших двох періодах зустрічі синьо-жовті закинули по шайбі, відзначилися Вадим Мазур та Олексій Ворона