Бостон оголосив про зміну власника після продажу франшизи за рекордну суму
Операція з придбання контрольного пакету акцій Бостон Селтікс групою інвесторів на чолі з Вільямом Чісхолмом завершилася.
Про це йдеться на сайті НБА.
Нагадаємо, минулого тижня на засіданні ради керівників клубів НБА був схвалений продаж Селтікс за $6,1 млрд, що стало новим рекордом для світового спорту.
Група власників Бостона на чолі з Віком Гроусбеком передала правління франшизою Чісхолму та його партнерам. Відомо, що американський бізнесмен обійматиме посаду президента клубу, а Гроусбек та Адітья Міттал будуть його заступниками.
Гроусбек також залишиться у ролі співвласника та генерального директора, керуючи щоденними операціями з Чісхолмом та існуючими баскетбольними та бізнес-керівними командами.
У результаті закриття угоди Чісхолм став володарем щонайменше 51% акцій клубу. Повний контроль над клубом він отримає у 2028 році за ціною, яка може довести загальну вартість до 7,3 мільярда.
Бостон Селтікс були засновані у 1946 році і є однією з найвідоміших франшиз у професійному спорті, маючи 18 чемпіонських титулів НБА (рекорд) та понад 40 легенд, які є членами Зали слави баскетболу імені Джеймса Нейсміта.