У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Марченко вийшов до парного півфіналу челенджера
Теніс
18.04.2024
14:03
Український тенісист Ілля Марченко пройшов до парного півфіналу хардового челенджера в Кванджу (Південна Корея). У чвертьфіналі змагань українець у тандемі з Річардасом Беранкісом з Литви обіграли південнокорейський дует Сін У Пін / Сін Сан Хі
Ролан Гаррос: П'ять українок увійшли до списку учасниць основної сітки
Теніс
16.04.2024
17:03
Організатори французького «мейджора» опублікували заявковий список. Згідно з ним, в основі чемпіонату зіграють пʼять українських тенісисток. Українки, які зіграють в основі Відкритого чемпіонату Франції: Еліна Світоліна (№17 WTA), Марта Костюк (№26 WTA), Ангеліна Калініна (№32 WTA), Даяна Ястремська (№33 WTA), Леся Цуренко (№41 WTA)
Марченко поступився у своєму стартовому матчі основної сітки турніру у Південній Кореї
Теніс
16.04.2024
14:29
Український тенісист Ілля Марченко вибув з боротьби в одиночному розряді «челенджера» у Кванджу (Південна Корея). Про це інформує BTU. Український тенісист провів на корті майже дві години ігрового часу
Костюк, Калініна та Завацька отримали суперниць на турнірах WTA
Теніс
16.04.2024
11:31
Українські тенісистки Марта Костюк, Ангеліна Калініна та Катаріна Завацька виступлять в основі турнірів WTA протягом змагального тижня 15-21 квітня. Змагання відбудуться у Штутгарті (Німеччина) та Руані (Франція)
WTA та ATP оновили рейтинги: як змінилися позиції українських тенісистів
Теніс
15.04.2024
16:02
Стали відомі позиції українців в оновлених рейтингах Жіночої тенісної асоціації (WTA) та Асоціації тенісистів-професіоналів (ATP). Так, Еліна Світоліна залишається першою ракеткою України (18-е місце)
Кубок Біллі Джин Кінг: Визначилися 12 збірних, які розіграють трофей
Теніс
15.04.2024
09:27
Стало відомо, які збірні змагатимуться за трофей Кубка Біллі Джин Кінг, який відбудеться у листопаді 2024 року у Севільї (Іспанія). Зауважимо, що збірна України з тенісу не змогла пройти до фінальної частини турніру, зазнавши поразки у кваліфікації змагань від Румунії (2:3)
Світоліна зіграє з Жаклін Крістіан у кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг, а Цуренко – з Аною Богдан
Теніс
12.04.2024
13:15
Сьогодні, 12 квітня, відбудуться два матчі кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг між Україною та Румунією. Українська тенісистка Леся Цуренко зіграє з Аною Богдан, а перша ракетка України Еліна Світоліна протистоятиме Жаклін Крістіан
WTA та ATP оновили рейтинги тенісистів: які позиції посідають українці
Теніс
08.04.2024
11:10
Жіноча тенісна асоціація (WTA) та Асоціація тенісистів професіоналів (ATP) оновили свої рейтинги. Рейтинг WTA: позиції українок Згідно з рейтингом WTA цього тижня Еліна Світоліна опустилася на одну позицію і посідає 18-й рядок
Сестри Кіченок вперше разом зіграють у півфіналі турніру WTA на ґрунті
Теніс
05.04.2024
15:01
Українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок здобули перемогу у чвертьфіналі турніру WTA у Чарльстоні (США). Їхніми суперницями на цьому етапі були американки Медісон Кіс та Тейлор Таунсенд
Калініна перемогла експершу ракетку світу і зіграє у третьому колі турніру у США
Теніс
04.04.2024
09:55
Українська тенісистка Ангеліна Калініна здобула перемогу в другому колі турніру WTA 500 у Чарльстоні (США). У другому колі українка завдала поразки експершій ракетці світу Каролін Возняцкі
Сачко виграв свій стартовий матч на турнірі в Барселоні, Крутих зазнав поразки
Теніс
02.04.2024
16:01
Український тенісист Віталій Сачко вийшов до другого кола на «челенджері» у Барселоні, тоді як Олексій Крутих зазнав поразки і завершив участь у турнірі. Так, у першому колі змагань Сачко обіграв Трістана Ламазіна з Франції
Сестри Кіченок з перемоги стартували у парному розряді на турнірі WTA 500 у Чарльстоні
Теніс
02.04.2024
11:20
Українські тенісистки Людмила та Надія Кіченок пробилися до чвертьфіналу парного розряду на ґрунтовому турнірі WTA 500 у Чарльстоні (США). У 1/8 фіналу наші спортсменки перемогли американсько-китайський дует Софі Чанг та Сюй Іфань у трьох сетах
Крутих пробився до основної сітки «челенджера» в Іспанії
Теніс
01.04.2024
17:05
Український тенісист Олексій Крутих зіграє на «челенджері» у Барселоні (Іспанія). У фіналі кваліфікації українець обіграв Раяна Нейбура з Нідерландів. Трисетовий поєдинок тривав майже дві години – 6:2, 4:6, 6:1
Урсу – третя ракетка України, Сачко, Ваншельбойм та Крутих погіршили свої позиції: рейтинг ATP
Теніс
01.04.2024
11:51
Стали відомі позиції українців в оновленому рейтингу Асоціації тенісистів професіоналів (ATP). Так, перша ракетка України Віталій Сачко цього тижня опустився на 187-й рядок (-12), а другий номер українського рейтингу Ілля Марченко, як і раніше, перебуває за межами топ-250 і посідає 252-ге місце (-1)
Рейтинг WTA: Світоліна починає тиждень у топ-20, Ястремська, Калініна та Цуренко поліпшили свої позиції
Теніс
01.04.2024
10:54
Жіноча тенісна асоціація (WTA) оновила рейтинги цього тижня. Так, за підсумками двотижневого турніру в Маямі Еліна Світоліна зберегла за собою 17-й рядок у рейтингу WTA