АПЛ: Манчестер Юнайтед зазнав розгромної поразки від Крістал Пелес

У виїзному матчі 36-го туру Англійської Премʼєр-ліги «Манчестер Юнайтед» розгромно поступився «Крістал Пелес» – 0:4.

Господарі, які грали краще за суперників та атакували гостріше, повели у рахунку вже на 12-й хвилині завдяки влучному удару Майкла Олісе. Незадовго перерви відрив «Крістал Пелес» збільшив Жан-Філіпп Матета (40-а хвилина).

На 58-й хвилині поєдинку Тайрік Мітчелл скористався вдалим відскоком м’яча у чужій воротарській, а трохи згодом Олісе зробив дубль якісним верховим ударом (66).

АПЛ. 36-й тур

• Крістал Пелес – Манчестер Юнайтед – 4:0 (2:0).

Наразі МЮ залишається на восьмому місці, поступаючись «Челсі» за різницею м’ячів, яка у команди Еріка тен Хага знову стала негативною. «Пелес» набрав 13 очок в останніх п’яти турах і впевнено почувається в середині таблиці.

У наступному турі команда Олівера Гласнера у гостях зіграє з «Саутгемптоном», а «Червоні Дияволи» вдома зустрінуться з «Арсеналом».