МЮ вирвав перемогу у Вулвергемптона у матчі АПЛ

«Манчестер Юнайтед» завдав поразки «Вулвергемптона» у матчі 22-го туру чемпіонату Англії – 4:3.

Перший тайм завершився на користь «червоних дияволів» завдяки голам Маркуса Рашфорда (5-та хв) та Расмуса Гойлунда (22-га хв). На 71-й хвилині Пабло Сарабія реалізував пенальті та повернув інтригу у поєдинок. Та вже за чотири хвилини Скотт Мактоміней забив третій м’яч «Манчестера».

Наприкінці зустрічі «вовки» відігралися зусиллями Макса Кілмана та Педру Нету. Проте суперник вирвав перемогу на 90+7-й хвилині – гол забив 18-річний Коббі Мейн.

АПЛ. 22-й тур

• Вулвергемптон – Манчестер Юнайтед – 3:4 (0:2).

«Манчестер Юнайтед» набрав 35 очок і піднявся на 7-ме місце в АПЛ. «Вулвергемптон» з 29 очками залишився на 11-й позиції.

4 лютого МЮ прийме «Вест Гем», а «Вулвергемптон» на виїзді зіграє з «Челсі».