Челсі вирвав перемогу у МЮ у матчі АПЛ

У матчі 31-го туру Англійської Премʼєр-ліги «Челсі» на своєму полі вирвав перемогу у «Манчестер Сіті» – 4:3.

Підопічні Маурісіо Почеттіно почали поєдинок досить потужно. Вже на початку зустрічв  Конор Галлахер (4-а хвилина) відкрив рахунок. Незабаром Михайло Мудрик запустив до штрафного майданчика Марка Кукурелью, якого збив Антоні. Коул Палмер (19-а хвилина) реалізував пенальті.

Зауважимо, що українець залишив поле на 70-й хвилині. У 32-х матчах сезону Михайло забив шість голів і виконав три асисти.

Ближче до кінця тайму МЮ вдалося відігратися. Спочатку Алехандро Гарначо скористався грубою помилкою Мойзеса Кайседо, а потім під час швидкої атаки Бруну Фернандеш (39-а хвилина) замкнув навіс Діогу Далота.

У середині другого тайму здавалося, що «Червоні Дияволи» здобули вольову перемогу. Гарначо оформив дубль після пасу Антоні під час чергової контратаки. Проте наприкінці компенсованого часу Ноні Мадуеке заробив пенальті, і Палмер знову був точним з 11 метрів. Остання атака «Синіх» призвела до кутового, і після його розіграшу той же Палмер пробив, а серйозний рикошет від Скотта Мактомінея залишив Андре Онану не при справах.

АПЛ. 31-й тур

• Челсі – Манчестер Юнайтед – 4:3 (2:2).

«Челсі» набрав 43 очки і піднявся на 10-те місце. Команда Еріка Тен Хага залишилася на шостій позиції.

МЮ у наступному турі прийме «Ліверпуль», а «Челсі» вирушить до «Шеффілда». Обидва матчі відбудуться 7 квітня.