АПЛ: Евертон попри травму Миколенка у дербі переміг Ліверпуль

У 29-му турі Англійської Прем’єр-ліги «Евертон» на домашній арені обіграв у дербі «Ліверпуль» – 2:0.

Рахунок відкрили підопічні Шона Дайча у середині першого тайму, відзначився Джерред Брентвейт (27-а хвилина). Після перерви другий гол господарів забив Домінік Калверт-Льюїн (58).

Зазначимо, що український захисник «Евертона» Віталій Миколенко вийшов у стартовому складі команди. Однак через отриману травму, після перерви його замінив Ешлі Янг.

АПЛ. 29-й тур

• Евертон – Ліверпуль – 2:0 (1:0).

«Евертон» набрав 33 очки й наразі посідає 16-те місце в АПЛ. «Ліверпуль» залишається на другому рядку, поступаючись «Арсеналу» трьома очками.

У наступному турі «Іриски» прийматимуть «Брентфорд» 27 квітня. «Ліверпуль» у цей же день зіграє на виїзді з «Вест Гемом».