АПЛ: Челсі на своєму полі завдав поразки Ньюкаслу

Футбольний клуб «Челсі» у матчі 28-го туру Англійської Премʼєр-ліги на своєму полі обіграв «Ньюкасл». Поєдинок завершився з рахунком – 3:2.

На 6-й хвилині зустрічі голом відзначився нападник «синіх» Ніколас Джексон. «Сороки» зрівняли рахунок перед перервою після голу Александера Ісака (43-я хвилина).

У другому таймі Палмер (58-а хвилина) знову вивів господарів вперед, а пізніше третій м’яч забив Михайло Мудрик (76-а хвилина).

«Ньюкаслу» вдалося скоротити відставання під завісу поєдинку, завдяки зусиллям Джейкоба Мерфі (90-а хвилина). Проте більше голів «сорокам» не вдалося.

АПЛ. 28-й тур

• Челсі – Ньюкасл – 3:2 (1:1).

«Челсі» набрав 39 очок і посідає 11-те місце в АПЛ. «Ньюкасл» розташувався на одну сходинку вище.

У наступному матчі команда Мудрика прийматиме «Лестер» у чвертьфіналі Кубка Англії 17 березня. «Ньюкасл» на цій самій стадії зіграє на виїзді з «Манчестер Сіті» 16 березня.