Манчестер Сіті розгромно обіграв Брайтон у матчі АПЛ

«Манчестер Сіті» у перенесеному гостьовому матчі 29-го туру Англійської Прем’єр-ліги розгромив «Брайтон» – 4:0.

Рахунок ударом головою після подачі Кайла Вокера відкрив Кевін де Брейне (17-а хвилина), а потім дубль зробив Філ Фоден (26, 34). Спочатку англійцю допоміг рикошет від Паскаля Гросса після удару зі штрафного. Потім він скористався помилкою господарів під час розіграшу м’яча у своєму штрафному майданчику. На 62-й хвилині протистояння Альварес забив у порожні ворота.

Команда Роберто Де Дзербі багато атакувала, завдала чимало ударів, кілька разів претендувала на пенальті, проте так і не змогла відзначитися у воротах «Ман Сіті».

АПЛ. 29-й тур

• Брайтон – Манчестер Сіті – 0:4 (0:3).

Наразі «Манчестер Сіті», набравши 76 очок, обійшов «Ліверпуль» у турнірній таблиці. У лідера «Арсенала» на бал більше, однак команда Хосепа Гвардіоли зіграла на матч менше. «Брайтон» залишився 11-м.

28 квітня «Містяни» зіграють на виїзді з Ноттінгемом», а «Брайтон» вирушить до «Борнмута».