Гімнастика: новини

У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

European Gymnastics проголосувала проти повернення до міжнародних змагань росіян
Генеральна асамблея European Gymnastics виступила проти повернення російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань. Відомо, що представники European Gymnastics проголосували проти дозволу спортсменам та офіційним особам з Росії та Білорусі повернутися до офіційних змагань у європейській гімнастиці з 1 січня 2024 року, тим самим не виконавши рішення Міжнародної федерації гімнастики (FIG)
Україна не братиме участі у Конгресі Європейського союзу гімнастики
1-2 грудня у Софії (Болгарія) пройде Конгрес Європейського союзу гімнастики (European Gymnastics). Українська федерація гімнастики (УФГ) відмовилась від участі у заході через участь Росії та Білорусі
Владу Нікольченко виключили зі складу збірної України з художньої гімнастики: відома причина
Українську гімнастку Владу Нікольченко виключили зі складу збірної. Причиною стали слова спортсменки про Польщу. Про це повідомив в.о. міністра молоді та спорту України Матвій Бідний, передає Tribuna
Ілля Ковтун виборов «срібло» на ЧС-2023 зі спортивної гімнастики у Бельгії
Український гімнаст Ілля Ковтун у багатоборстві на чемпіонаті світу-2023 зі спортивної гімнастики, що триває у Анвтерпені (Бельгія), завоював срібну медаль. Відомо, що Ковтун був єдиним представником України у фінальних змаганнях
Спортивна гімнастика: Лащевська виборола ліцензію на Олімпіаду-2024
Українська гімнастка Анна Лащевська здобула ліцензію на Олімпійські ігри-2024 у Парижі (Франція). Відомо, що 15-річна українка виборола квоту в індивідуальному багатоборстві за підсумками кваліфікації чемпіонату світу-2023
 30 вересня у Бельгії розпочнеться ЧС зі спортивної гімнастики: яким складом вийде Україна
З 30 вересня по 8 жовтня у Антверпені (Бельгія) відбудеться чемпіонат світу зі спортивної гімнастики. Учасники розіграють 14 комплектів нагород та ліцензії на Олімпійські ігри у Парижі-2024
Художня гімнастика: Онопрієнко здобула першу олімпійську ліцензію для України на ЧС
Українка Вікторія Онопрієнко виборола олімпійську ліцензію на чемпіонаті світу з художньої гімнастики у Валенсії (Іспанія). У багатоборстві наша гімнастка набрала 96,8 бала
Росіян та білорусів допустили до міжнародних змагань з гімнастики
Міжнародної федерації гімнастики (FIG) допустив російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань під нейтральним прапором. Про це йдеться у пресрелізі FIG на офіційному сайті організації
Художня гімнастика: Україна виграла медальний залік Гран-прі у Брно
Україна здобула вісім медалей і виграла медальний залік Гран-прі з художньої гімнастики, який відбувся з 2-4 червня у Брно (Чехія). Україну на змаганнях представляли Христина Погранична та Поліна Городнича
ЧЄ-2023 з художньої гімнастики: Стало відомо, яким складом виступить Україна
17 травня у Баку (Азербайджан) розпочнеться чемпіонат Європи-2023 з художньої гімнастики. Участь у ньому також візьме збірна Україна. Команда буде представлена 15 спортсменками: троє виступлять в особистих змаганнях, по шість – у групових серед дорослих і юніорок
Україна виборола дві медалі на Кубку світу з художньої гімнастики у Баку
Українські гімнастки вибороли дві медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики у Баку (Азербайджан). Про це повідомляється на сторінці НОК України. Так, за підсумками фіналу у вправах з булавами Вікторія Онопрієнко посіла друге місце, отримавши від суддів 32,650 бала
Українки вибороли чотири медалі у міжнародному турнірі з художньої гімнастики у Софії
У Софії (Болгарія) завершився міжнародний турнір з художньої гімнастики. Українки вибороли чотири медалі у заключний день змагань. Про це повідомляє пресслужба федерації художньої гімнастики України
Російські гімнастки виступлять на міжнародних турнірах, але не під егідою FIG
Російські гімнастки зможуть брати участь в міжнародних турнірах у складі клубів. Про це повідомила глава Всеросійської федерації художньої гімнастики (ВФХГ) Ірина Вінер, передає «матч тв»
Художня гімнастика: Українки здобули пʼять медалей в окремих фіналах на Гран-прі в Естонії
Українські гімнастки Вікторія Онопрієнко та Поліна Городнича вибороли пʼять медалей в окремих фіналах на першому Гран-прі сезону в Тарту (Естонія). Чотири нагороди здобула Вікторія — «золото» у вправах з обручем, «срібло» — у вправах зі стрічкою та з булавами та «бронза» у вправах з м'ячем

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга