Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Владу Нікольченко виключили зі складу збірної України з художньої гімнастики: відома причина

Владу Нікольченко виключили зі складу збірної України з художньої гімнастики: відома причина

Українську гімнастку Владу Нікольченко виключили зі складу збірної. Причиною стали слова спортсменки про Польщу.


Про це повідомив в.о. міністра молоді та спорту України Матвій Бідний, передає Tribuna.


Нікольченко у своїх соцмережах написала, що «ненавидить Польщу та людей, які там живуть». Пізніше українка вибачилася та пояснила, що її слова були наслідком психологічного зриву.


«Кожен спортсмен національної збірної України, що має честь представляти країну у світі, має усвідомлювати рівень своєї відповідальності.


У той час, коли президент та уряд країни докладають неймовірних зусиль на міжнародній арені, консолідуючи підтримку інших країн, наше завдання – показувати світові, що Українці – зрілий, спроможний, мудрий народ, гідний бути повноправним членом цивілізованого суспільства.


У цих умовах публічний емоціональний меседж, який дозволила собі колишня членкиня національної збірної, є шкідливим для нашої країни, неприпустимим і таким, що не може лишитися без нашої реакції», – пояснив Бідний.


Відомо, що 21 листопада Федерація художньої гімнастики України розпочала дисциплінарне провадження через висловлювання Нікольченко. 


Нагадаємо, 20-річна Влада повернулася до змагань у 2023 році після дворічної паузи. У 2019 році Влада виграла бронзу чемпіонату світу з художньої гімнастики в Баку, посівши третє місце у вправах з булавами.


На початку листопада цього року українка взяла участь у турнірі «Варшавська осінь-2023», вигравши золото у багатоборстві у категорії B.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg