Онопрієнко та Онофрійчук вибороли «бронзу» на етапі Кубка світу з художньої гімнастики

Українки Вікторія Онопрієнко та Таїсія Онофрійчук здобули бронзові медалі на етапі Кубка світу з художньої гімнастики у Софії (Болгарія).

Вікторія виборола медаль у фіналі з булавами, а Таїсія – у вправах зі стрічкою.

Нагадаємо, на початку березня Онопрієнко та Онофрійчук вибороли шість медалей (зокрема чотири золоті) на Гран-прі в Естонії, причому для 15-річної Таїсії цей старт став першим офіційним змаганням на дорослому рівні.

Згодом Вікторія зуміла вибороти срібну та бронзову нагороди на Гран-прі у Марбельї, після чого виграла дві золоті на змаганнях цієї ж серії у французькому Тьє. На тому ж івенті Онофрійчук виграла бронзову нагороду.

У серпні 2023 року Онопрієнко завоювала для України першу олімпійську ліцензію на Олімпіаду-2024 у Парижі.