У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Динамо та Дніпро-1 проведуть другі матчі кваліфікації Ліги конференцій
Футбол
31.08.2023
12:00
Сьогодні, 31 серпня, два українські футбольні клуби – київський «Динамо» та «Дніпро-1» – зіграють у матчах-відповідях кваліфікації Ліги конференцій УЄФА. Обидві зустрічі розпочнуться о 21:00 за київським часом
Динамо – Бешикташ: Ярмоленко пропустить сьогоднішній матч у плей-оф кваліфікації ЛК
Футбол
24.08.2023
17:03
Півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко не зіграє у першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги конференцій проти «Бешикташа». Причини відсутності хавбека у заявці на гру не розголошуються
Дніпро-1 розписав мирову зі Спартаком у плей-оф кваліфікації ЛК
Футбол
24.08.2023
09:49
Виїзний матч СК «Дніпро-1» проти трнавського «Спартака» в рамках раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій завершився нічиєю – 1:1. Дніпряни з 5-ї хвилини зустрічі грали вдесятьох -після вилучення Едуарда Сарапія
Ліга конференцій: Півзахисник Дніпра-1 Бланко не гратиме у матчі плей-оф проти Спартака Трнави
Футбол
23.08.2023
12:13
У першому матчі плей-офф кваліфікації Ліги конференцій «Дніпро-1» проти «Спартака Трнави» не гратиме півзахисник українського ФК Домінго Бланко. Про це повідомляє ТаТоТаке
Кваліфікація ЛК: Динамо поступилося Арісу
Футбол
11.08.2023
10:02
Київське «Динамо» у Греції мінімально поступилося «Арісу» у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. У першому таймі більше володіли мʼячем кияни, однак забити гол команді Мірчі Луческу так і не вдалося