Дніпро-1 розписав мирову зі Спартаком у плей-оф кваліфікації ЛК

Виїзний матч СК «Дніпро-1» проти трнавського «Спартака» в рамках раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій завершився нічиєю – 1:1.

Дніпряни з 5-ї хвилини зустрічі грали вдесятьох -після вилучення Едуарда Сарапія. Футболісту показали пряму червону картку після перегляду VAR – позбавлення гравця суперника явної гольової можливості.

Суперники українців вийшли вперед невдовзі після перерви – потужному удару Келвіна Офорі (55-та хвилина) допоміг вдалий рикошет. Однак «Дніпро-1» відповів вже на 67-й хвилині завдяки реалізованому Олександром Піхальонком пенальті.

Закінчувала поєдинок команда Валерія Городова, який виконує обов’язки головного тренера дніпрян після відставки Олександра Кучера, вдев’ятьох – дві жовті картки отримав Ігор Когут, який вийшов на заміну. Нашим футболістам вдалося втримати нічийний результат.

Ліга конференцій. Кваліфікація, плей-оф. Перший матч

• Спартак Трнава (Словаччина) – СК Дніпро-1 (Україна) – 1:1 (0:0).

Матч-відповідь між Дніпром-1 та Спартаком відбудеться 31 серпня у Кошице (Словаччина). Зустріч проходитиме на стадіоні Кошице-Арена. Початок – о 21:00 за київським часом.