Динамо зазнав поразки від Бешикташу у матчі плей-оф кваліфікації Ліги конференцій

Київський ФК «Динамо» у першому матчі плей-оф кваліфікації Ліги конференцій зазнав поразки від турецького «Бешикташу» – 2:3. Зустріч відбулася у Бухаресті (Румунія).

Рахунок відкрили суперники українців під кінець першого тайму (40-а хвилина) завдяки вдало реалізованому пенальті від Венсана Абубакара.

На 47-й хвилині Олександр Караваєв зрівняв шанси. Однак після втручання VAR  суддя  цей гол скасував – під час атаки стався неочевидний офсайд. Забити у ворота «Бешикташу» біло-сині змогли на  60-й хвилині – відмінний удар вдався Миколі Шапаренку.

Буквально впродовж наступних шести хвилин команди знову обмінялися голами. Обидва були забиті головою: Омар Коллі – після стандарту, а Назар Волошин – внаслідок позиційної атаки. Другий асист на рахунку Віталія Буяльського.

Після цього у «Динамо» була можливість вирвати перемогу були у турків, проте команда Мірчі Луческу їх не використала. Чого не скажеш про суперника – точний удар із центру штрафного від Бактіяра Зайнутдінова.

Ліга конференцій. Кваліфікація, плей-оф. Перший матч

• Динамо (Україна) – Бешикташ (Туреччина) – 2:3 (0:1).

31 серпня пройде матч-відповідь за право потрапити до групового етапу Ліги конференцій.