Кваліфікація ЛК: Динамо поступилося Арісу

Київське «Динамо» у Греції мінімально поступилося «Арісу» у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій.

У першому таймі більше володіли мʼячем кияни, однак забити гол команді Мірчі Луческу так і не вдалося. Суперники також не реалізували свої моменти.

Після перерви «Аріс» вийшов вперед завдяки зусиллям Луїса Пальми (69-а хвилина), який реалізував пенальті. До кінця зустріч «біло-синіі» так і не відігралися.

Ліга конференцій. Кваліфікація, третій раунд. Перший матч

• Аріс (Греція) – Динамо (Україна) – 1:0 (0:0).

Матч-відповідь між  «Динамо» та «Арісом» відбудеться 17 серпня в Бухаресті на стадіоні «Рапід-Джулешті». Переможець протистояння у плей-оф кваліфікації Ліги конференцій зіграє з найкращою командою пари «Нефтчі» – «Бешикташ» (перший матч – 1:3).