У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Ювентус вийшов у фінал Кубка Італії попри поразку від Лаціо
Футбол
24.04.2024
10:15
ФК «Ювентус» у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Італії зазнав поразки від «Лаціо» з рахунком 2:1 й зумів пройти далі. Вже на старті протистояння відзначився нападник римлян Валентин Кастельянос (12-а хвилина), а після перерви форвард оформив дубль (49)
Інтер достроково став чемпіоном Італії
Футбол
23.04.2024
08:35
У матчі 33-го туру італійської Серії А «Інтер» на виїзді обіграв «Мілан» (2:1) та достроково оформив собі чемпіонський титул. Рахунок відкрили на 18-й хвилині підопічні Сімоне Індзагі – подачу Бенжамена Павара зблизька замкнув Франческо Ачербі
Інтер вирвав перемогу в Удінезе в матчі Серії А
Футбол
09.04.2024
09:12
ФК «Інтер» у виїзному матчі 31-го туру Серії А у компенсований час обіграв «Удінезе» – 2:1. У першому таймі домінували підопічні Габріеле Чоффі, однак перед перервою вони пропустили гол від Лазара Самарджича (40-а хвилина), який з кута штрафного майданчика пробив низом, і м’яч рикошетом від Карлоса Аугусто закотився в дальній кут повз Яна Зоммера
Ювентус мінімально обіграв Фіорентину у матчі чемпіонату Італії
Футбол
08.04.2024
10:45
У матчі 31-го туру італійської серії А «Ювентус» на своєму полі мінімально обіграв «Фіорентину» – 1:0. На 21-й хвилині зустрічі господарі забили гол. Захисник Федеріко Гатті добив у порожні ворота м’яч, який відскочив від штанги після удару Адрієна Рабйо
Інтер втратив перемогу над Наполі у матчі чемпіонату Італії
Футбол
18.03.2024
09:46
ФК «Інтер» у центральному матчі 29-го туру чемпіонату Італії на своєму стадіоні зіграв внічию з «Наполі» з рахунком 1:1. Рахунок було відкрито наприкінці першого тайму – відзначився Маттео Дарміан (43-я хвилина)
Чемпіонат Італії: Інтер на своєму полі обіграв Дженоа
Футбол
05.03.2024
10:01
У матчі 27-го туру чемпіонату Італії ФК «Інтер» вдома обіграв «Дженоа» – 2:1. Підопічним Сімоне Індзагі вдалося відзначитися двічі у першому тайми. Спочатку нападник «Інтера» Алексіс Санчес асистував півзахиснику Крістіану Асллані (30-а хвилина), а потім чилійський вінгер реалізував пенальті (38-а хвилина)
Президент Федерації футболу Італії запропонував допомогти у відновленні УПЛ
Футбол
04.03.2022
22:53
Президент Федерації футболу Італії Габріеле Гравіна запропонував допомогу для українських футболістів. За його словами, Італія готова ухвалити українських біженців – членів сімей гравців
«Удінезе» не отримає технічної поразки за неявку на гру з «Фіорентиною»
Футбол
22.02.2022
20:47
Керівництво Серії А винесло рішення щодо неявки «Удінезе» на матч із «Фіорентиною». Фріульцям не зарахують технічну поразку, і поєдинок таки відбудеться. Дата матчу поки що невідома, на даний момент керівництво Серії А вирішує, коли краще провести поєдинок
«Ляказетт» може перейти в клуб Серії А
Футбол
22.02.2022
12:11
Форвард «Арсеналу» Александр Ляказетт може перейти до чемпіонату Італії. Французького форварда запропонували «Інтеру» та «Ювентусу». Контракт Ляказетта з «Арсеналом» спливає влітку 2022 року, і лондонський клуб не планує продовжувати угоду