Ювентус мінімально обіграв Фіорентину у матчі чемпіонату Італії

У матчі 31-го туру італійської серії А «Ювентус» на своєму полі мінімально обіграв «Фіорентину» – 1:0.

На 21-й хвилині зустрічі господарі забили гол. Захисник Федеріко Гатті добив у порожні ворота м’яч, який відскочив від штанги після удару Адрієна Рабйо.

Після цього підопічні Массіміліано Аллегрі віддали опоненту м’яч і засушили гру. Кілька разів ювентіні могли поплатитися за пасивність, але «Фіалки» не використали своїх можливостей. Зокрема, у другому таймі Войцех Щенсни видав чудовий сейв після удару Ніко Гонсалеса.

Серія А. 31-й тур

• Ювентус – Фіорентина – 1:0 (1:0).

Мінімальна перемога дозволила «Ювентусу» набрати 62 очки і відірватися в таблиці від четвертої «Болоньї». «Фіорентина» залишилася на десятому рядку.

У наступному турі «Ювентус» зіграє у дербі проти «Торіно». «Фіорентина»прийме «Дженоа».