Інтер вирвав перемогу в Удінезе в матчі Серії А

ФК «Інтер» у виїзному матчі 31-го туру Серії А у компенсований час обіграв «Удінезе» – 2:1.

У першому таймі домінували підопічні Габріеле Чоффі, однак перед перервою вони пропустили гол від Лазара Самарджича (40-а хвилина), який з кута штрафного майданчика пробив низом, і м’яч рикошетом від Карлоса Аугусто закотився в дальній кут повз Яна Зоммера.

Невдовзі після поновлення поєдинку фаворит відігрався. Мадука Окоє на виході запізнився до м’яча та звалив з ніг Маркуса Тюрама. На 55-й хвилині Хакан Чалханоглу реалізував пенальті.

У компенсований час «Інтеру» вдалося вирвати перемогу у цій грі. Відзначився Давіде Фраттезі, який добив м'яча у порожні ворота після того, як його партнер по команді Лаутаро Мартінес влучив у штангу ударом з-за меж штрафного майданчика.

Серія А. 31-й тур

• Удінезе – Інтер – 1:2 (1:0).

Наразі «Інтер» продовжує впевнено лідирувати у чемпіонаті, тоді як «Мілан» відстає на 14 очок. «Удінезе» залишилися на 15-му місці і є дуже близькими до зони вильоту.

У наступному турі «Нерадзуррі» зіграють з «Кальярі», а «Удінезе» вдома зустрінуться з «Ромою».