Ювентус вийшов у фінал Кубка Італії попри поразку від Лаціо

ФК «Ювентус» у матчі-відповіді 1/2 фіналу Кубка Італії зазнав поразки від «Лаціо» з рахунком 2:1 й зумів пройти далі.

Вже на старті протистояння відзначився нападник римлян Валентин Кастельянос (12-а хвилина), а після перерви форвард оформив дубль (49). Проте наприкінці зустрічі «Ювентус» зусиллями Аркадіуша Міліка (83) відіграв один мʼяч.

Кубок Італії. 1/2 фіналу. Матч-відповідь

• Лаціо – Ювентус – 2:1 (1:0).

Нагадаємо, у першому поєдинку «Ювентус» переміг «Лаціо» з рахунком 2:0. У фіналі турніру команда з Турину зіграє з переможцем пари «Фіорентіна» – «Аталанта» (перший матч – 1:0). Фінальний матч Кубка Італії відбудеться 15 травня.

У наступному матчі в рамках Серії А «Лаціо зустрінеться з «Вероною», а «Ювентус» – з «Міланом».