Усик оголосив про відмову від усіх чемпіонських поясів і анонсував останній бій

Український чемпіон Олександр Усик повідомив, що залишає всі чемпіонські пояси вакантними, але не завершує професійну кар'єру.
Про своє рішення боксер повідомив у відеозверненні.
«Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими я сьогодні володію, зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі за ними, боксували», – заявив Усик.
Водночас українець наголосив, що попереду на нього чекає ще один поєдинок.
«Я залишаю пояси, але я не йду зі спорту, тому що в мене є Last Dance», – сказав боксер.
Також Усик подякував усім боксерським організаціям за співпраццю та висловив їм свою повагу.
«Хочу всім подякувати. З повагою ставлюся до всіх організацій. Слава Богу за все, слава Україні!», – підсумував чемпіон.

Олександр Сукманський
