Світоліна знялася з чвертьфіналу турніру в Бад-Гомбурзі через травму стегна

Світоліна знялася з чвертьфіналу турніру в Бад-Гомбурзі через травму стегна

Еліна Світоліна через травму правого стегна змушена була знятися з чвертьфінального матчу турніру WTA в німецькому Бад-Гомбурзі.

Українська тенісистка мала зустрітися з китаянкою Сіньюй Ван, однак не змогла вийти на корт.

Турнір у Бад-Гомбурзі став для Світоліної останнім стартом перед Вімблдоном-2026. 

У коментарі Еліна зазначила, що потребує кількох днів для відновлення, тож розраховує встигнути підготуватися до наступного турніру.

Головний редактор

Олександр Сукманський

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино