Світоліна знялася з чвертьфіналу турніру в Бад-Гомбурзі через травму стегна
24.06.2026 16:37

Еліна Світоліна через травму правого стегна змушена була знятися з чвертьфінального матчу турніру WTA в німецькому Бад-Гомбурзі.
Українська тенісистка мала зустрітися з китаянкою Сіньюй Ван, однак не змогла вийти на корт.
Турнір у Бад-Гомбурзі став для Світоліної останнім стартом перед Вімблдоном-2026.
У коментарі Еліна зазначила, що потребує кількох днів для відновлення, тож розраховує встигнути підготуватися до наступного турніру.

Головний редактор
Олександр Сукманський
