Расселл виграв Гран-прі Австрії та здобув другу перемогу в сезоні Формули-1
28.06.2026 19:07

У рамках Гран-прі Австрії відбулася чергова гонка сезону Формули-1, переможцем якої став пілот Мерседеса Джордж Расселл.
Британець стартував з поул-позиції та впевнено довів гонку до перемоги. Цей успіх став для Расселла другим у нинішньому сезоні.
Друге місце посів пілот Ред Булл Макс Ферстаппен, а трійку призерів замкнув представник Мерседеса Андреа Кімі Антонеллі.
Льюїс Хемілтон, який напередодні переміг на етапі в Барселоні, цього разу фінішував п'ятим. Після Гран-прі Австрії він знову опустився на третє місце в загальному заліку, а Расселл скоротив відставання від свого напарника на 10 очок.

Головний редактор
Олександр Сукманський
