Динамо розгромило Жиліну в контрольному матчі на зборі в Австрії

Київське Динамо провело другий контрольний матч на навчально-тренувальному зборі в Австрії. Суперником команди Ігоря Костюка стала словацька Жиліна.
Поєдинок завершився впевненою перемогою киян з рахунком 5:1.
Матч проходив у незвичному форматі. Команди зіграли два повноцінні тайми, після чого провели додатковий екстра-тайм тривалістю 20 хвилин.
Рахунок було відкрито наприкінці першого тайму після автоголу суперника. У другій частині зустрічі відзначився Огундана, а в додатковий час дубль оформив Пономаренко. Ще один м’яч на рахунку Піхальонка. Єдиний гол словацької команди забив Коша.
Товариський матч
Динамо – Жиліна 5:1
Голи: Наріманідзе, 45+1 (автогол), Огундана, 75, Пономаренко, 95, 108, Піхальонок, 110 – Коша, 105.
У попередньому спарингу команда Ігоря Костюка зіграла внічию з празькою Славія Прага (1:1). Наступний контрольний матч кияни проведуть 28 червня проти польської Вєчиста Краків.

Олександр Сукманський
