Динамо обіграло чемпіона Австрії ЛАСК у контрольному матчі перед стартом у єврокубках

Київське Динамо здобуло перемогу над ЛАСК з рахунком 2:0 у п'ятому контрольному матчі літнього тренувального збору. Для команди ця зустріч стала одним з завершальних етапів підготовки до старту офіційних матчів у єврокубках.
На початку поєдинку суперники діяли на рівних, намагаючись контролювати м'яч, однак небезпечних моментів було небагато.
Перший гострий епізод біля воріт австрійців виник на 15-й хвилині після прострілу Редушка, але захисники ЛАСКа випередили Пономаренка.
Згодом Піхальонок потужно пробив у ближній кут, однак голкіпер Юнгвірт перевів м'яч на кутовий. Австрійська команда також проводила свої атаки, проте оборона Динамо та воротар Руслан Нещерет упевнено впоралися з загрозами.
Рахунок було відкрито в середині першого тайму. Після швидкої атаки Шапаренко віддав передачу до штрафного майданчика, а Матвій Пономаренко ударом в один дотик відправив м'яч у сітку.
Після перерви ЛАСК став діяти активніше. Аракате пробив поруч зі стійкою, а Кебе після удару головою з близької відстані не влучив у площину воріт.
У відповідь Динамо створило кілька небезпечних моментів. Редушко пробив з-за меж штрафного майданчика, Пономаренко ледь не вийшов сам на сам з воротарем, а Волошин змусив Шиллінгера рятувати свою команду після удару в дальній кут.
Крапку в матчі поставив Пономаренко. Волошин прорвався флангом і виконав простріл, який нападник замкнув, оформивши дубль та встановивши остаточний рахунок – 2:0.
Після перемоги Динамо продовжить підготовку до матчу першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти Університаті Клуж. Зустріч відбудеться в Любліні 9 липня.

Олександр Сукманський
