Новини волейболу за сьогодні

У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

У РФ відбувся турнір «Локоволей-2023»: Учасниками були команди з Китаю, Білорусі, Казахстану та збірна «ЛНР/ДНР»
Волейбол
31.01.2024
15:23
У Росії відбулось міжнародне змагання серед юнаків з волейболу «Локоволей-2023». Про це інформує росЗМІ. Відомо, що у турнірі взяли участь команди з регіонів РФ, з Білорусі, Казахстану і Китаю
З січня 2024 року на матчі волейбольної Суперліги допустять глядачів
Волейбол
09.01.2024
16:01
З січня 2024 року матчі чоловічої та жіночої Суперліги будуть відкриті для відвідування глядачів. Про це повідомила Професійна волейбольна ліга України. Вартість квитків становитиме 100 – 250 грн
Барком-Кажани розпочали 2024 рік з поразки у чемпіонаті Польщі
Волейбол
03.01.2024
13:46
Львівські «Барком-Кажани» зазнали поразки від «Чарні Радом» у 14-му турі чемпіонаті Польщі з волейболу. Перший сет розпочався за рівної боротьби команд, але у другій половині волейболісти суперники українців заволоділи ініціативою та завершили партію з перевагою у шість очок – 25:19
Прометей знову розгромив Партизан та вийшов до чвертьфіналу Кубка ЄКВ
Волейбол
22.12.2023
11:37
СК «Прометей» знову обіграв сербський «Партизан» у матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка ЄКВ. Зустріч завершилася з рахунком 3:0. Наприкінці другого сету рахунок був 23:23, але українцям вдалося забрати перемогу, забезпечивши собі тим самим вихід у чвертьфінал
Волейбол: Барком-Кажани здобули першу перемогу у сезоні чемпіонату Польщі
Волейбол
27.10.2023
10:27
Львівські «Барком-Кажани» вибороли першу перемогу у сезоні чемпіонату Польщі з волейболу. У другому турі команда на тай-брейку обіграла «ЛУК Люблін». Перший сет львівʼяни вигравали з рахунком 25:21 і були близькими до того, щоб вийти вперед за партіями 2:0 – майже увесь сет вони вели в рахунку
Волейбол: Переможцем Суперкубку України став жіночий Прометей
Волейбол
26.10.2023
11:15
СК «Прометей» виборов перемогу у «Аланти» у матчі за Суперкубок України з волейболу-2023 серед жінок – 3:0. У кожному із сетів підопічні Івана Пєткова домінували, суперниці ж в сумі зуміли набрати лише 35 очок
Плотницький – найкращий приймаючим чемпіонату Італії 2022/23
Волейбол
25.10.2023
15:30
Олег Плотницький, капітан збірної України з волейболу та гравець італійської «Перуджі», отримав нагороду найкращого приймаючого чемпіонату Італії 2022/23. З «Перуджі» українець тріумфував у регулярному чемпіонаті Італії
Волейбол: Відомо на якому місці світового рейтингу закінчила сезон-2023 чоловіча збірна України
Волейбол
10.10.2023
11:17
Міжнародна федерація волейболу (FIVB) оновила світовий рейтинг за підсумками олімпійської кваліфікації. Згідно з ним «синьо-жовті» опустились на одну позицію, у порівнянні зі стартом турніру і посіли 16-те місце
Українська збірна з волейболу зазнала поразки від Німеччини у заключному матчі кваліфікації на ОІ-2024
Волейбол
09.10.2023
10:51
Чоловіча збірна України з волейболу  у сьомому турі кваліфікаційного турніру на Олімпійські ігри-2024 зазнала прикрої поразки від Німеччини – 0:3. Так, підопічні Угіса Крастінша віддала супернику всі три партії заключного поєдинку в групі А – 17:25, 12:25, 14:25
Волейбол: Україна зазнала поразки від Бразилії у кваліфікації на Олімпіаду-2024
Волейбол
05.10.2023
11:32
Чоловіча збірна України з волейболу програла Бразилії у третьому матчі кваліфікаційного турніру на Олімпійські ігри-2024 – 2:3. Перший сет був довгим, але у грі на виснаження гору взяла кманда Угіса Крастіньша – 38:36