У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Трубін пропустив пʼять мʼячів у матчі Бенфіки проти Порту
Футбол
04.03.2024
09:38
ФК «Бенфіка» у центральному матчі 24-го туру чемпіонату Португалії у гостях зазнала розгромної поразки від «Порту» – 0:5. Підопічні Сержіу Консейсана ще у першому таймі створили для себе перевагу завдяки дублю від Галено (20-а хвилина)
Бенфіка внічию зіграла проти Віторії Гімарайнш у чемпіонаті Португалії
Футбол
12.02.2024
10:17
ФК «Бенфіка» у гостьовому матчі 21-го туру чемпіонату Португалії зіграла внічию проти «Віторії Гімарайнш» – 2:2. На 31-й хвилині зустрічі господарі повели у рахунку завдяки пенальті, реалізованому Тіаго Сілвою
«Бенфіка» хоче повернути Давида Луїса
Футбол
28.08.2021
10:02
«Бенфіка» продовжує шукати підсилення перед стартом в Лізі Чемпіонів. «Орли» мають намір повернути до свого складу центрального захисника Давида Луїса. Бразильський центрбек влітку покинув «Арсенал», і зараз перебуває в статусі вільного агента
Яремчук прилетів у Лісабон, скоро він може перейти в «Бенфіку»
Футбол
31.07.2021
09:50
Нападник «Гента» і футболіст української збірної Роман Яремчук може вже скоро перейти в «Бенфіку». Вчора ввечері він прилетів в Лісабон зі спортивним директором португальського клубу Руї Педро Бразою
Лідер чемпіонату Португалії зацікавлений у форварді збірної України
Футбол
15.12.2020
16:10
«Спортинг» бореться за пряме попадання в груповий етап Ліги чемпіонів Лідер Прімейри лісабонський «Спортинг» зацікавлений в переході нападаючого «Гента» і збірної України Романа Яремчука