Бенфіка перемогла Ешторіл у чемпіонаті Португалії

У матчі 25-го туру чемпіонату Португалії «Бенфіка» на рідному стадіоні обіграла «Ешторіл». Зустріч завершилася з рахунком 3:1.

Команди забили три голи у першому таймі поєдинку. У складі господарів відзначилися Оркун Кокджу (15-а хвилина) та Маркос Леонардо (45+2), а за гостей свій гол забив Родріго Гомеш (22-а). Після перерви «Орли» збільшили свою перевагу завдяки влучному удару Тьягу Гувея (49-а).

Зазначимо, український голкіпер «Бенфіки» Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі своєї команди та провів на полі всю гру.

Після цього матчу клуб набрав 61 очко і посідає друге місце у турнірній таблиці чемпіонату Португалії. «Ешторіл» знаходиться на 16-й позиції.

Чемпіонат Португалії. 25-й тур

• Бенфіка – Ешторіл – 3:1 (2:1).

У наступному матчі «Бенфіка» у рамках 1/8 фіналу Ліги Європи зіграє проти «Рейнджерс». Перша гра завершилась із рахунком 2:2.