Трубін пропустив пʼять мʼячів у матчі Бенфіки проти Порту

ФК «Бенфіка» у центральному матчі 24-го туру чемпіонату Португалії у гостях зазнала розгромної поразки від «Порту» – 0:5.

Підопічні Сержіу Консейсана ще у першому таймі створили для себе перевагу завдяки дублю від Галено (20-а хвилина). Після перерви господарі оформили розгром зусиллями Венделла (55-а хвилина), який забив гол після передачі Галено.

Варто зазначити, що «Бенфіка» догравала поєдинок у меншості після вилучення у середині другого тайму Ніколаса Отаменді. Суперник скористався чисельною перевагою і зміг забити ще двічі: відзначилися Пепе (75-а хвилина) та Денні Лоудер (90-а хвилина).

Український голкіпер «Бенфіки» Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі команди та провів на полі всю гру.

Чемпіонат Португалії. 24-й тур

• Порту – Бенфіка – 5:0 (2:0).

Після цього матчу «Порту» набрав 52 очки і посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонату Португалії. «Бенфіка» знаходиться на другій позиції.

У наступному турі чемпіонату «Порту» зіграє проти «Портімоненсі», а «Бенфіка» гратиме з «Ешторілом».