Бенфіка внічию зіграла проти Віторії Гімарайнш у чемпіонаті Португалії

ФК «Бенфіка» у гостьовому матчі 21-го туру чемпіонату Португалії зіграла внічию проти «Віторії Гімарайнш» – 2:2.

На 31-й хвилині зустрічі господарі повели у рахунку завдяки пенальті, реалізованому Тіаго Сілвою. На 60-й хвилині «орли» зусиллями Рафи Сілви зуміли відіграти перевагу «Віторії» до перерви.

У другому таймі Андре Сілва знову вивів господарів у лідери, проте через чотири хвилини після голу «Гімарайнш» залишився у меншості: поле достроково залишив Боревкович.

На 90-й хвилині протистояння «Бенфіка» врятувалась від поразки – гола забив Кабрал.

Чемпіонат Португалії. 21-й тур

• Віторія Гімарайнш – Бенфіка – 2:2 (1:1).

Додамо також, що український воротар «Бенфіка» Анатолій Трубін провів на полі весь матч. Загалом в його активі – 29 матчів за Орлів, у яких він пропустив 25 голів. В 11 поєдинках українець відстояв «на нуль».

Наразі «Бенфіка» йде на першому місці у турнірній таблиці, випереджаючи «Спортинг» за додатковими показниками. «Віторія» посідає п’яту позицію.

У наступному турі команда Трубіна зіграє з «Візелою» 18 лютого. «Віторія» вийде проти «Портімонеси».