Фехтування: новини

У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

Збірна України виграла бронзу на КС з фехтування на шпагах у Ванкувері
Жіноча збірна України виграла «бронзу» на другому етапі Кубку світу з фехтування на шпагах, який пройшов у Ванкувері (Канада). У матчі за третє місце українки обіграли Південну Корею (37:36)
Харлан здобула срібну медаль на етапі Гран-прі з фехтування в Орлеані
Українська фехтувальниця Ольга Харлан виборола «срібло» на етапі Гран-прі в Орлеані (Франція). Варто зауважити, що на шляху до фіналу вона здолала італійку К'яру Морміле (15-7), корейку Чон Ха-Юн (15-13) та француженку Сесілію Бердер (15-11), а у вирішальному поєдинку програла господарці турніру Манон Брюне (12:15)
Фехтування: Жіноча збірна України виграла етап КС в Італії
Жіноча збірна України з фехтування на шпагах здобула золоті медалі на етапі Кубка світу у Леньяно (Італія). На змаганнях синьо-жовтих представляли Влада Харькова, Олена Кривицька, Інна Бровко та Джоан Фейбі Бежура
Харлан виборола «срібло» на етапі Кубка світу в Алжирі
Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан здобула срібну медаль на етапі Кубка світу в Алжирі. На шляху до фіналу Ольга, посіяна вод восьмим номером, виграла п’ять поєдинків, в тому числі у першої сіяної американки Татьяни Назлимов та чинної віце-чемпіонки світу Деспіни Георгіаду з Греції
FIE закрила питання щодо дискваліфікації Харлан на ЧС-2023
Міжнародна федерація фехтування (FIE) «закрила питання» щодо дискваліфікації лідерки збірної України Ольги Харлан. Про це заявив президент Федерації фехтування України Михайло Ілляшев, передає Суспільне Спорт
Фехтування: Полозюк на турнірі у Стамбулі виборола для України золото
Українська фехтувальниця Аліна Полозюк здобула золоту медаль на турнірі серії Сателіт FIE у турецькому Стамбулі. У змаганнях на рапірах серед жінок 21-річна українка провела шість поєдинків навиліт, вигравши кожен із них
Українські фехтувальники вибороли пʼять нагород на турнірах серії Сателіт
Представники збірної України на турнірах серії «Сателіт» Міжнародної федерації фехтування (їFIE) вибороли пʼять нагород. Ці змагання відкрили міжнародний фехтувальний сезон
Харлан зняли з ЧС з фехтування після відмови потиснути руку росіянці
Українську фехтувальницю Ольгу Харлан зняли з участі на чемпіонату світу після того, як вона відмовилася потиснути руку нейтральній атлетці з РФ Анні Смірновій після своєї перемоги
Фехтування: Українка Бежура виборола золото Європейських ігор-2023
Українська шпажистка Джоан Фейбі Бежура посіла перше місце на Європейських іграх-2023 у фехтуванні на шпазі. У 1/32 фіналу українка перемогла Катержину Салігерову з Чехії (15:12), у 1/16 – Софію Просіну з Латвії (15:4), у 1/8 – Еріку Кірпу з Естонії (15:10), у чвертьфіналі – Емму Франссон з Швеції (15:11), а у півфіналі – Александру Елер з Німеччини (15:12)
FIE призначила індивідуальне Євро з фехтування
Європейська конфедерація фехтування (EFC) призначила індивідуальний чемпіонат Європи на 16-18 червня. Про це інформує Суспільне Спорт. Зазначимо, раніше континентальна першість повинна була відбутися у червні в рамках Європейських ігор-2023 у Кракові (Польща), які мали визначати чемпіонів континенту в командних та індивідуальних змаганнях
Українці виступлять на двох турнірах з фехтування через недопуск росіян
Українські фехтувальники братимуть участь у двох міжнародних турнірах у Колумбії та Мексиці після недопуску до них російських та білоруських спортсменів. Про це повідомляє Суспільне Спорт

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга