У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.

09.07.2024
15:15
Збірна України з фехтування визначилася зі складом команд на майбутні Олімпійські ігри-2024. Про це повідомляє Суспільне Спорт. Так, що у складі шаблісток виступлять Ольга Харлан, Аліна Комащук, Олена Кравацька та Юлія Бакастова
Фехтування: Миронюк здобула срібло на ЧЄ у Базелі
Українська фехтувальниця Дарія Миронюк виборола срібну медаль у рапірі на чемпіонаті Європи у Базелі (Швейцарія). Це друга медаль для України у цьому виді. Зауважимо, «синьо-жовтих» на цьому етапі представляли чотири рапіристки: Аліна Полозюк, Дарія Миронюк, Ольга Сопіт та Катерина Буденко
Визначилися всі переможці об’єднаного чемпіонату України з фехтування
Відбулися змагання останнього дня комплексного чемпіонату України-2024 з фехтування в Києві, який вперше з 2019 року об’єднав усіх представників зброї (рапіри, шпаги і шаблі) в одному місці
Україна назвала учасників заключної олімпійської кваліфікації з фехтування
Збірна України з фехтування назвала спортсменів, які виступлять на олімпійському кваліфікаційному турнірі в Люксембурзі. Про це повідомляє Суспільне Спорт з посиланням на Федерацію фехтування України
Жіноча збірна України з фехтування на шаблях виборола командну ліцензію на ОІ-2024
Жіноча збірна України з фехтування на шаблях достроково виборола командну ліцензію на Олімпіаду-2024 у Парижі (Франція). Про це повідомляє Національна федерація фехтування України
Збірна України виграла бронзу на КС з фехтування на шпагах у Ванкувері
Жіноча збірна України виграла «бронзу» на другому етапі Кубку світу з фехтування на шпагах, який пройшов у Ванкувері (Канада). У матчі за третє місце українки обіграли Південну Корею (37:36)
Харлан здобула срібну медаль на етапі Гран-прі з фехтування в Орлеані
Українська фехтувальниця Ольга Харлан виборола «срібло» на етапі Гран-прі в Орлеані (Франція). Варто зауважити, що на шляху до фіналу вона здолала італійку К'яру Морміле (15-7), корейку Чон Ха-Юн (15-13) та француженку Сесілію Бердер (15-11), а у вирішальному поєдинку програла господарці турніру Манон Брюне (12:15)
Фехтування: Жіноча збірна України виграла етап КС в Італії
Жіноча збірна України з фехтування на шпагах здобула золоті медалі на етапі Кубка світу у Леньяно (Італія). На змаганнях синьо-жовтих представляли Влада Харькова, Олена Кривицька, Інна Бровко та Джоан Фейбі Бежура
Харлан виборола «срібло» на етапі Кубка світу в Алжирі
Олімпійська чемпіонка Ольга Харлан здобула срібну медаль на етапі Кубка світу в Алжирі. На шляху до фіналу Ольга, посіяна вод восьмим номером, виграла п’ять поєдинків, в тому числі у першої сіяної американки Татьяни Назлимов та чинної віце-чемпіонки світу Деспіни Георгіаду з Греції
FIE закрила питання щодо дискваліфікації Харлан на ЧС-2023
Міжнародна федерація фехтування (FIE) «закрила питання» щодо дискваліфікації лідерки збірної України Ольги Харлан. Про це заявив президент Федерації фехтування України Михайло Ілляшев, передає Суспільне Спорт
Фехтування: Полозюк на турнірі у Стамбулі виборола для України золото
Українська фехтувальниця Аліна Полозюк здобула золоту медаль на турнірі серії Сателіт FIE у турецькому Стамбулі. У змаганнях на рапірах серед жінок 21-річна українка провела шість поєдинків навиліт, вигравши кожен із них
Українські фехтувальники вибороли пʼять нагород на турнірах серії Сателіт
Представники збірної України на турнірах серії «Сателіт» Міжнародної федерації фехтування (їFIE) вибороли пʼять нагород. Ці змагання відкрили міжнародний фехтувальний сезон