Новини спорту України та світу за сьогодні
У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.
Жіноча збірна України зустрінеться з Португалією у відборі на Євробаскет-2025
Сьогодні, 6 лютого, жіноча збірна України з баскетболу о 21:00 за київським часом проведе передостанній поєдинок у кваліфікації чемпіонату Європи-2025.
Михайлюк допоміг Джазу обіграти Ворріорз, Сакраменто поступився Орландо: результати матчів НБА
В ніч на 6 лютого у рамках регулярного чемпіонату Національної баскетбольної асоціації (НБА) відбулися 11 матчів.
Кубок Німеччини: Баєр вдома вирвав перемогу над Кельном
У матчі 1/4 фіналу Кубка Німеччини-2024/25 Баєр на своєму полі обіграв Кельн – 3:2.
Рома не змогла обіграти Мілан у чвертьфіналі Кубка Італії
Мілан у чвертьфінальному матчі Кубка Італії на своєму полі обіграв Рому – 3:1.
Реал вийшов у півфінал Кубка Іспанії-2024/25
Мадридський Реал став другим другим півфіналістом Кубка Іспанії-2024/25.
Табашник, Дорощук та Нікітін завоювали медалі у стрибках у висоту на етапі World Athletics Indoor Tour у Чехії
Україна виборола три медалі на етапі World Athletics Indoor Tour у чеському Тршинці.
The Ring оновив рейтинг боксерів у напівважкій вазі: Гвоздик увійшов у топ-10
Колишній чемпіон Олександр Гвоздик (20-2, 16 КО) увійшов до десятки найкращих боксерів у напівважкій вазі.
Кохан виборов золоту медаль на міжнародному турнірі у Франції
Український легкоатлет, метальник молота Михайло Кохан посів перше місце на міжнародному турнірі «Criterium LIFA Hivernal de Lancer Long», який відбувся у Франції.
Овчаренко пробився до другого кола «челенджера» в Індії
Український тенісист Олександр Овчаренко (АТР №311) зіграє у другому колі турніру ATP Challenger Tour 100 у Ченнаї (Індія).









