Новини спорту України та світу за сьогодні
У цьому розділі ви знайдете всі актуальні спортивні новини на сьогодні. Ми публікуємо найважливіші новини зі світу футболу, баскетболу, хокею, боксу та інших видів спорту.
Доннарумма – кращий гравець Євро-2020
Голкіпер збірної Італії Джанлуїджі Доннарумма отримав нагороду з рук президента УЄФА Александера Чеферіна як кращий гравець чемпіонату Європи-2020.
Італія в серії пенальті обіграла Англію і стала чемпіоном Європи
У Лондоні відбувся фінальний матч Євро-2020, де зустрілися збірні Англії та Італії.
Новак Джокович виграв Вімблдон
Перша ракетка світу Новак Джокович переміг на Вімблдонському турнірі.
Макгрегор заработал более 5 млн долларов за бой с Дастином Порье
Стало известно, сколько примерно получили Конор Макгрегор и Дастин Порье за бой на турнире UFC 264, который прошел этой ночью в Лас-Вегасе.
На Євро-2028 може бути 32 учасника
УЄФА знову хоче збільшити кількість учасників чемпіонату Європи, на цей раз з 24 до 32 збірних.
Новий тренер збірної Нідерландів – ван Гаал
Королівський футбольний союз Нідерландів (KNBV) вирішив, хто стане новим головним тренером збірної – Луї ван Гаал.
Ястремська поступилася перед фіналом турніру в Гамбурзі
Українська тенісистка Даяна Ястремська (№38 WTA) закінчила свій виступ на турнірі WTA 250 в Гамбурзі.
Хавбек Англії може пропустити фінал Євро-2020
Півзахисник збірної Англії Філ Фоден не брав участі сьогодні в тренуванні збірної Англії через невелику травму.
У Тайсона Ф'юрі виявили коронавірус: бій з Уайлдером перенесли
Третій поєдинок між Тайсоном Ф'юрі і Деонтеєм Уайлдером довелося перенести через коронавірус, виявлений у англійця.









