Жирона здійснила камбек і здолала Барселону в каталонському дербі

Жирона здійснила камбек і здолала Барселону в каталонському дербі

У поєдинку 24-го туру Ла Ліга Жирона на власному полі вирвала вольову перемогу над Барселона — 2:1, подарувавши

вболівальникам напружену кінцівку.


У першому таймі команда Ганс-Дітер Флік створила кілька небезпечних моментів, але реалізація підвела гостей. Найкращий шанс був наприкінці половини — пенальті, який не зміг реалізувати Ламін Ямаль: його удар прийняла на себе стійка.


Після перерви каталонці все ж відкрили рахунок — відзначився Пау Кубарсі. Проте господарі швидко відповіли: Тома Лемар зрівняв рахунок після результативної передачі Владислав Ванат. Коли здавалося, що матч завершиться нічиєю, вирішальний удар завдав Фран Бельтран — точний постріл у дальній кут приніс господарям перемогу.


Гості мали нагоди врятуватися: Рональд Араухо не влучив з близької відстані, а гол Роберт Левандовскі скасували через офсайд. У компенсований час у складі господарів вилучення отримав Жоель Рока.


Українці активно долучилися до гри: Ванат провів на полі 74 хвилини, тоді як Віктор Циганков відіграв повний матч. Голкіпер гостей Владислав Крапивцов залишився в запасі.


Прімера. 24-й тур

  • Жирона – Барселона – 2:1 (0:0)
Голи: Лемар, 62; Бельтран, 87 — Кубарсі, 59.


Після цього туру Жирона має 29 очок і посідає 12-ту сходинку таблиці. Барселона з 58 балами йде другою, відстаючи від Реал Мадрид на два пункти. Далі Жирона зіграє на виїзді проти Алавес, а Барселона прийматиме Леванте.

Редактор стрічки новин

Катерина Яковенко

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино