Жирона зазнала розгромної поразки від Вільярреалу у матчі Прімери

Жирона зазнала розгромної поразки від Вільярреалу у матчі Прімери

Жирона у другому турі Прімери у гостях розгромно поступилася Вільярреалу – 0:5.

Рахунок господарі відкрили на 7-й хвилині протистояння зусиллями Ніколя Пепе. Пізніше перевагу Вільярреалу збільшив Тейджон Б’юкенен (16-а хвилина), Рафа Марін (25) забив третій гол, а за три хвилини Б’юкенен оформив дубль.

Після перерви «Жовта субмарина» продовжила домінувати, практично не залишаючи шансів Жироні. У час, що залишився, Тейджон (64) оформив хет-трик.

Зауважимо, що у стартовому складі «Біло-червоних» вийшли українці голкіпер Владислав Крапивцов та вінгер Віктор Циганков. Півзахисник провів на полі 78 хвилин, після чого був замінений на Ясера Аспрілью, а воротар відіграв весь матч, пропустивши п’ять м’ячів та зробивши кілька сейвів.

Прімера. Другий тур

  • Вільярреал – Жирона – 5:0.

Таким чином, Вільярреал набрав шість очок і вийшов у лідери Прімери. Жирона ж з двома поразками посідає останнє місце.

30 серпня Жирона зіграє у рамках Прімери з Севільєю, а Вільярреал 31 серпня зустрінеться з Сельтою.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино