Ястремська оголосила про дострокове завершення свого сезону

Ястремська оголосила про дострокове завершення свого сезону

Третя ракетка України Даяна Ястремська більше не вийде на корт у цьому сезоні.

Про це вона написала у своїх соцмережах. 


«Через проблеми зі здоров'ям і деякі інші моменти, сезон для мене закінчено! До зустрічі!», – написала Даяна.


У цьому сезоні Ястремська провела 42 матчі, в яких здобула 21 перемогу. Свій найкращий результат українка показала на Відкритому чемпіонаті Австралії, де стартувавши у кваліфікації, дійшла до півфіналу, встановивши на цьому турнірі національний рекорд для одиночного розряду.

Після Australian Open, Даяна лише на двох турнірах змогла виграти два матчі поспіль - пройшла в третє коло на Ролан Гаррос і на Вімблдоні. Завершила сезон українка серією із семи поразок поспіль.

Зазначимо, що під час Вімблдону і після нього, українська тенісистка мала проблеми з плечем.

Сезон 2024 року українка почала на 98-й сходинці рейтингу WTA, а наразі розташовується на 36-й позиції у світовій класифікації.

Нагадаємо, що раніше, також через проблеми зі здоров'ям, достроково завершили сезон Еліна Світоліна та Ангеліна Калініна.

Підпишіться, щоб першими отримувати свіжі новини про світ спорту та онлайн казино